Jazyková škola LITE (České Budějovice)

MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT ANGLICKY

Nabízíme kvalitní výuku zaměřenou na mluvení a konverzaci. Gramatiku vás naučíme jednoduše. Používáme moderní metodu výuky, díky které naši studenti dosahují okamžitých výsledků. Naučte se anglicky rychle a efektivně i vy, zlepšíte si tím život.

 • Česká 195/20
 • České Budějovice
 • 370 01
 • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

KDO JSME

 

Jazyková škola LITE působí v Čechách více než 20 let. Působíme již ve 12ti pobočkách. Všechny jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky jazyků.

Našimi klienty jsou lidé, kteří se rozhodli naučit anglicky rychle a efektivně. Mají cíl a vědí, že aktivní zvládnutí angličtiny jim zlepší život a přinese nové možnosti v životě: zvýšení kvalifikace, získání lepší práce, navazování obchodních vztahů, získávání nových přátel, lepší pocit, možnost cestování nebo studia v zahraničí.

Studují u nás lidé různých profesí a různého věku, od manažerů, přes řadové zaměstnance až po seniory.

 


 

Výuka anglického jazyka v LITE

 

 • Vyučujeme přirozeným způsobem, podobným jakým jste se naučili svůj rodný jazyk. Angličtina se tím stane pro vás velmi snadnou.
 • Na hodinách až 80% času mluvíme anglicky a procvičujete komunikaci. Jedná se o propracovaný systém, při němž získáte jak aktivní slovní zásobu, tak větnou skladbu. Tím se zbavíte ostychu mluvit.
 • Gramatiku vyučujeme do té míry, aby napomáhala správné komunikaci a vy tak byli schopni, když vás na ulici zastaví cizinec, snadno promluvit.
 • Gramatiku učíme zcela jinak, srozumitelně. Používáme tzv. větné vzory, které Vám pomohou jakoukoli gramatiku ihned uvést do praxe.
 • U nás se anglická gramatika stává úžasně jednoduchou.

 

Jsme přesvědčeni, že výukovou metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk. Pokud chcete, rádi vám pomůžeme.

Začít můžete kdykoliv během roku. Každý měsíc otevíráme několik úrovní. Můžete si vybrat z ranních, poledních a večerních kurzů.

 


 

Nabízíme

 

Nabízíme 9 úrovní kurzů od začátečníků po pokročilé. Od začátečníka na středně pokročilou úroveň se dostanete za 4-6 měsíců. Pokročilejší studenti mohou očekávat výsledky ještě rychleji- za 1-4 měsíce. Celý náš program od úplného začátečníka po pokročilého absolvujete za 10 měsíců.

Studovat můžete během roku nebo intenzivně o letních prázdninách, děti mohou jet na letní tábor s angličtinou.

 


 

Ukázková hodina zdarma

 

Naší metodu si můžete vyzkoušet na UKÁZKOVÉ HODINĚ ZDARMA. Přihlásit se můžete zde.

 


 

Přečtě te si  názory našich studentů   nebo shlédněte  video  , kde studenti LITE mluví o svých výsledcích.

Otevírací doba

 • Non-stop
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo