Jazyková škola LITE (Hlavní město Praha - Nové Město)

MLUVIT, MLUVIT, MLUVIT ANGLICKY

Specializujeme se na výuku angličtiny bez učebnic a zbytečné gramatiky. Používáme moderní metodu výuky, díky které naši studenti dosahují okamžitých výsledků. Naučte se anglicky rychle a efektivně i vy, zlepšíte si tím život.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 222 241 500
fax:
+420 222 246 605
e-mail:
lite@lite.cz
web:
www.lite.cz
facebook:
LITEPraha
  • Opletalova 1626/36
  • Hlavní město Praha - Nové Město
  • 110 00
  • směr Masarykovo nádr.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
lens-pr
12.1.2015
*
*
*
*
*

Super škola, co prostě dodat jiného. Doporučuji každému si aspon zajít hodinu zdarma v Lite.cz to Vás přesvědčí, stačí se jen vybrat termín a přihlásit se zde: http://www.lite.cz/...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

KDO JSME

Jazyková škola LITE Praha vznikla v České republice v květnu 1997. Název LITE neboli Life Improvement Through Education,znamená v překladu: Zlepšování života pomocí vzdělávání.

Působíme již ve 14ti pobočkách jazykových škol v Čechách. Všechny jazykové školy LITE fungují na stejných standardech a používají jednotné vyučovací know-how, postavené na základě dlouholetých celosvětových průzkumů v oblasti výuky jazyků.

Našimi klienty jsou lidé, kteří se rozhodli naučit anglicky rychle a efektivně. Mají cíl a vědí, že aktivní zvládnutí angličtiny jim zlepší život a přinese nové možnosti v životě: zvýšení kvalifikace, získání lepší práce, navazování obchodních vztahů, získávání nových přátel, lepší pocit, možnost cestování nebo studia v zahraničí.

Vyhledávají nás manažeři, podnikatelé, zaměstnanci, umělci i studenti, kteří se potřebují připravit na zkoušky z angličtiny. Studují u nás též lidé v důchodovém věku, kteří zůstali duchem mladí a rádi cestují nebo mají část rodiny v cizině.


Výuka anglického jazyka v LITE

  • Vyučujeme přirozeným způsobem, podobným jakým jste se naučili svůj rodný jazyk. Angličtina se tím stane pro vás velmi snadnou.
  • Na hodinách až 80% času mluvíme anglicky a procvičujete komunikaci. Jedná se o propracovaný systém, při němž získáte jak aktivní slovní zásobu, tak větnou skladbu. Tím se zbavíte ostychu mluvit.
  • Gramatiku vyučujeme do té míry, aby napomáhala správné komunikaci a vy tak byli schopni, když vás na ulici zastaví cizinec, snadno promluvit.
  • Gramatiku učíme zcela jinak, srozumitelně. Používáme tzv. větné vzory, které Vám pomohou jakoukoli gramatiku ihned uvést do praxe.
  • U nás se anglická gramatika stává úžasně jednoduchou.

Jsme přesvědčeni, že výukovou metodou LITE se může naučit anglicky každý člověk. Pokud chcete, rádi vám pomůžeme.


Přečtě te si  názory našich studentů   nebo shlédněte  video  , kde studenti LITE mluví o svých výsledcích.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo