KANONA a.s. – Vaše vize, náš návrh a rychlá realizace

Kvalitní a funkční nábytek do kanceláří a ordinací

Komfort, dlouhodobá životnost, soulad vzhledu a funkčnosti. Specializujeme se na výrobu nábytku do kanceláří, ordinací a lékáren. Svěřte nám svou vizi a my Vám ji pomůžeme proměnit v realitu.

  • Antala Staška 1859/34
  • Praha 4 - Krč
  • 140 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Díky více než 15 letům zkušeností víme, jak navrhnout Vaše pracoviště tak, abyste se v něm cítili komfortně. Na nábytek KANONA poskytujeme 7 letou záruku a následný servis.

Kancelářský nábytek na míru a návrhy kanceláří

Založili jste firmu, stěhujete se do nových prostor, nebo jen máte pocit, že už je čas na upgrade Vašeho pracovního prostředí? Ať už jste firma o několika lidech, nebo společnost se stovkami zaměstnanců, připravíme návrh, který respektuje všechny Vaše potřeby.

Široká nabídka kancelářských stolů, skříní, zásuvkových kontejnerů a dalších doplňků, které vytvoří příjemné místo pro každodenní pracovní čcinnost, včetně kancelářských kuchyňských koutů. V našem sortimentu naleznete i ochranné přepážky či zástěny.

Lékařský nábytek do ordinací, čekáren nebo laboratoří

Vedle kancelářského nábytku se dlouhodobě specializujeme na nábytek do ordinací, laboratoří a lékáren. Pomůžeme Vám navrhnout vybavení příjemné pro lékaře i pacienty s důrazem na zdravotnické normy.

Uspokojíme Vaše náročné požadavky širokou nabídkou lékařských pracovních stolů, skříní, kontejnerů, lékařských kartoték a registratur, vyšetřovacích pacientských lůžek a přebalovacích pultů.

Využijte i Vy našich dlouholetých zkušeností, díky kterým jsme schopni rychle a spolehlivě připravit pracovní a klientské prostředí pro lékaře, lékárníky, firmy a zdravotnická zařízení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo