Pavlovín, s.r.o. – Sudová vína Velké Pavlovice

Vína Pavlovín z Vinařství Velké Pavlovice

Máte rádi víno? Ochutnejte kvalitní vína od nás z vinařství Velké Pavlovice. V nabídce máme přívlastková, zemská, odrůdová i sudová vína. Skleničku si můžete dát přímo v naší vinotéce, případně si objednat lahev až domů.

  • Nádražní 435/18
  • Velké Pavlovice
  • 691 06
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kvalitní vína z Vinařství Velké Pavlovice

V našem vinařství ve Velkých Pavlovicích prodáváme kvalitní bílá a červená vína tuzemského a zahraničního původu. Ochutnat můžete ze všech klasických typů vín - přívlastková, zemská, odrůdová a sudová.

Vína Pavlovín lze zakoupit přes formulář na našich stránkách, u našich distributorů, ve specializovaných velkoobchodech a vinotékách či přímo v našem vinařství v Kloboukách u Brna.

Naše vína jsou velmi žádaná a oblíbená, což dokazuje i velký prodej dárkových balení. Vybraná vína vám zabalíme do tradičního kartonového balení nebo do dřevěné bedýnky, a vy tak můžete obdarovat své blízké či obchodní klienty.

Moravská a zahraniční sudová vína

V našem vinařství produkujeme sudová vína v KEG sudech. V těchto sudech víno i dodáváme. Víno, v nerezových sudech, má výborné podmínky pro přepravu i skladování. Vyberte si z vín, které nabízíme za rozumnou cenu.

Vybírat můžete z Moravských vín nebo z vín ze zahraničí.


Novinky

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo