Vinařství MITOMA Vrbice

Vyzkoušejte naše vína

Vinařství zaměřené na výrobu odrůdových jakostních vín. Naší specialitou je frizzante - jemně perlivé víno s nízkým alkoholem.

  • Vrbice 421
  • 691 09 Vrbice
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Odrůdová jakostní vína Speciální vína - Frizzante

Grand Collection


Víno z VINAŘSTVÍ VRBICE

Vinařství MITOMA Vrbice s.r.o. bylo založeno v roce 1997 jako rodinná firma manželů Mikulicových. Dnes hospodaří na 16 ha plně rodících vinic ve vinařských tratích obcí Vrbice a Bořetice.

  „Dlouhou vinařskou tradici v naší rodině nenajdete. Měrou vrchovatou nám však naši předkové předali lásku k venkovu a úctu k půdě. Staletá historie pěstování vinné révy na Vrbici zrodila i náš vztah k vinařství, vinicím a jejich plodům,“ říká o kořenech své profese Antonín Mikulica.

Vinice jsou obdělávány dle zásad integrované produkce, tedy ekologickým způsobem. Skutečnost, že kvalitní víno se „ dělá“ již ve vinohradu, ví každý zkušený vinař a tak i my věnujeme celoročně stejnou péči vinicím, jako zpracování jejich plodů na podzim.

Snažíme se vyrábět osobitá vína kombinací nejmodernějších technologických postupů s tradičními vždy tak, abychom citlivě podpořili kvality daného ročníku.

Mottem našeho vinařství je spokojený zákazník, tedy takový, který se stále vrací.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Po telefonické domluvě!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo