Hotel Elzet – Česká kuchyně a ubytování v jižních Čechách

Oáza na vašich cestách

V rodinném hotelu Elzet na okraji města Tábor nabízíme ubytování v jižních Čechách pro jednotlivce i skupiny.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Měšice 474
  • 391 56 Tábor
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Ubytování v jižních Čechách

V Hotelu Elzet poskytujeme tříhvězdičkové luxusní ubytování v jižních Čechách v historickém městě Tábor. Komfortní jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibar s minerální vodou a připojení k síti wi-fi. U všech pokojů nabízíme možnost přistýlek. Stravování zajišťujeme v našich dvou restauracích. Recepce má nepřetržitý provoz a zajišťujeme i parkování pro vaše vozidla. Nabízíme cenově zvýhodněné víkendové pobyty pro dva s lahví sektu na pokoji a bohatou snídaní v ceně. Kvalitní ubytování v jižních Čechách má jméno Elzet. Doporučujeme i pro firemní akce, oslavy, večírky nebo školení.

Staročeská kuchyně a rybí speciality

V naší restauraci pro sto zákazníků podáváme speciality české kuchyně i mezinárodní pokrmy. O kvalitě naší české kuchyně svědčí certifikát projektu Czech Specials a zařazení do Mauerova výběru Grand Restaurants. Ryby chováme ve vlastních sádkách a na přání vám připravíme různé rybí speciality. Pro zájezdy s přesným časovým harmonogramem nabízíme rychlé autobusové menu. Naopak klidné posezení v autentickém interiéru venkova nabízí naše malá Staročeská krčma. V létě obsluhujeme na dvou zahrádkách s posezením mezi květinami.

Výlety do okolí

Hotel se nachází v krásné krajině jižních Čech, kousek od Kozího hrádku. V údolí řeky Lužnice najdete spoustu přírodních, architektonických i kulturních památek. V okolí můžete vyzkoušet řadu cyklotras, v zimě běžeckých stop anebo se vydat na pěší turistiku.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo