Motel Jetel Králův Dvůr – ubytování, svatby, školení.

Ubytování kousek od Berouna

Klidné a pohodlné ubytování na Vašich cestách, parkování přímo před pokojem, bezbariérový přístup, internet, televize - to vše najdete u nás. Potřebujete zorganizovat školení, oslavu, svatbu? I to Vám pomůžeme zařídit. Naše konferenční místnost se v mžiku promění dle Vašich požadavků.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Pod Dálnicí 357
  • Králův Dvůr
  • 267 01
  • Z dálnice D5 (Rozvadov - Praha) odbočte - exit 22 směr Králův Dvůr. Dále jsou u silnice směrovky na Motel Jetel a po 300 metrech jste u nás.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
3 hodnocení
Ohodnotit
jana.sefrankova
26.3.2015
*
*
*
*
*

Super, doporučuji. Jana

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Ubytování

Cestovatelé ocení dobrou postel a pohodlnou sprchu. Manželské dvojlůžko a dobrá koupelna na Vás čeká v "malém" pokoji (22 m2) pro dvě osoby.

Dvě dvojlůžka ve dvou patrech (mezonet) s pohodlnou koupelnou a samostatným WC - to je "velký" pokoj (42 m2) pro maximálně čtyři osoby.

Máme 4 "malé" a 10 "velkých" pokojů, celkem tedy 48 lůžek.

Přesto, že jsme u dálnice, budete spát jako v jetelíčku!

Školení

Nabízíme Vám novou konferenční místnost (90 m2) se zázemím pro Vaše školení. K dispozici je šatna, sociální zařízení, zázemí pro přípravu občerstvení, promítací plátno a projektor, reproduktorová soustava a mobilní tabule. Místnost pojme podle uspořádání stolů až 48 osob a je bezbariérově přístupná.

Svatba, oslava

Konferenční místnost o 90 m2 se rozličným uspořádáním stolů promění přesně podle Vašich potřeb. U slavnostní tabule může sedět až 46 osob, při koktejlovém uspořádání bez sezení pojme až 70 osob. Sociální zařízení, šatna, zázemí pro přípravu občerstvení je součástí bezbariérově přístupných prostor. Nabídneme Vám spolupráci s cateringem dle Vašich představ.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • Denně od 15 hod, celou noc až do odjezdu hostů druhý den ráno. <br> Check-in od 15 hod. <br> Check-out do 10 hod!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo