V A F Přerov s.r.o. - Gumové těsnění Přerov

Výrobce těsnících prvků

Vyrábíme a prodáváme průmyslové těsnící prvky a lisované díly z různých materiálů. V naší nabídce najdete také vodoinstalační materiál. U nás zakoupíte gumové těsnění, ucpávkové šňůry i o-kroužky.

tel:
+420 581 299 861
fax:
+420 581 299 860
e-mail:
info@vaf-prerov.cz
web:
www.vaf-prerov.cz
  • Janáčkova 263/10
  • Přerov - Přerov II-Předmostí
  • 751 24
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Gumové těsnění od V A F Přerov s.r.o.

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby. Klademe důraz především na rychlost a inovaci. Pokud si nevíte rady při výběru nejvhodnějšího materiálu, rádi vám poradíme. Navrhneme vám optimální způsobu výroby v závislosti na množství výrobků a použitém materiálu. Vyrobíme pro vás vzorky dle daných parametrů. Navrhneme vám inovace výrobků s přihlédnutím k použití nových materiálů a technologií. S našimi zákazníky aktivně spolupracujeme a konzultujeme výrobní postupy a společně hledáme řešení pro jejich stávající a nové výrobky.

Neváhejte se na nás obrátit a pořiďte si u nás plochá těsnění, gumové těsnění nebo o-kroužky.

Drobný vodoinstalační materiál

Kromě těsnících materiálů u nás najdete i vodoinstalační materiál. Naše výrobky najdou uplatnění v široké skále průmyslových činností a oborů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo