Optimi – zasklívání lodžií a balkónů Praha

Využijte služeb specialistů na sklenářské práce

Zlepšete komfort svého bydlení. Provádíme zasklívání lodžií a balkónů v Praze. Na základě finského patentu vyrábíme a instalujeme úspěšný systém bezrámového zasklívání OPTIMI. Zároveň nabízíme doplňkové konstrukce a sklenářské práce. Provádíme také záruční i pozáruční servis a repasování lodžií.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 274 818 721
fax:
+420 274 822 827
e-mail:
info@optimi.cz
web:
www.optimi.cz
  • Dubečská 74/4
  • Hlavní město Praha - Strašnice
  • 100 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
L777L
25.6.2014
*
*
*
*
*

Zatím spokojena s tím že se pracovník Vaší firmy ihned ozval.Bohužel jsem si jeho vzkaz omylem vymazala.Proto prosím jestli by se mi nemohl znova ozvat na L777L@seznam.cz Šlo o ulo...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Proč si objednat sklenářské práce právě od nás?

Systém bezrámového zasklívání balkónů a lodžií OPTIMI jsme uvedli na náš trh v Praze roku 1994. Bezprostředně nato získal tento finský patent Velkou cenou GRAND PRIX 94´na výstavě FOR HABITAT. O naše řešení byl od počátku velký zájem. Od uvedení na trh do dnešní doby jsme provedli již více nežli 73 000 úspěšných instalací. Jsme držiteli certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009 pro zasklívání balkónů. V současnosti dodáváme inovovaný systém OPTIMI KVADRO, který disponuje zvýšenou únosností závěsů skel a prodlouženou zárukou na 5 let. Navštivte naši pobočku v Praze, Brně či Ostravě. Předvedeme vám zasklení naživo a odpovíme na všechny vaše otázky. Dále si můžete vybrat z naší nabídky sklenářských prací.

Snižte spotřebu energie, hlučnost i prašnost svého domova

Jaké jsou nejvýraznější výhody zasklení lodžie či balkónu? Tak především je to výrazné snížení energetické spotřeby domácnosti. Zasklená lodžie působí jako lepší tepelná izolace a dochází tedy k redukci nákladů vynaložených za energie. Zlepšení komfortu bydlení zaznamenáte také díky zvukové izolaci. Prostředí vašeho domova je lépe chráněno proti hlučnosti přicházející z ulice. Snižuje se také prašnost. Nezanedbatelnou výhodou je i zvýšení bezpečnosti, především u balkónů a lodžií v nižších patrech. Díky ochraně proti dešti, větru, sněhu či holubům se usnadní údržba balkónových prostor. Náš systém je díky bezrámovému zasklení snadný na údržbu. Okna jsou jednoduše omyvatelná z vnitřní i vnější strany.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo