KSH-Data s.r.o. (Lanškroun - Žichlínské Předměstí)

Informační systémy doprava, spedice, logistika, autoservisy

Společnost KSH-Data je českou softwarovou společností. Od roku 1994 je dodavatelem informačních systémů z oblasti dopravy, spedice, logistiky a autoservisu. Nejznámějším produktem je komplexní systém Doprava 3K.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 465 323 258
fax:
+420 465 322 181
e-mail:
info@ksh-data.cz
web:
www.ksh-data.cz
 • B. Smetany 432
 • Lanškroun - Žichlínské Předměstí
 • 563 01
 • cca 100 m od autobusového nádraží
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Společnost KSH-Data s.r.o. Lanškroun působí na trhu s informačními systémy v oblasti autodopravy, spediční a zasilatelské činnosti, skladování, logistiky a opravárenství vozidel (autoservisy, pneuservisy). Během této doby získala mnoho zkušeností a svoje know-how zapracovala do svých systémů.

Moderní modulární architektura umožňuje uživatelům vybrat takovou konfiguraci systému, která řeší oblast jeho podnikatelské činnosti. Komplexnost, přizpůsobivost a obecnost řešené problematiky splňuje požadavky většiny firem.

Program Doprava 3K představuje moderní generaci komplexního softwaru pro dopravu, spedici, logistiku a autoservisy. Jedná se o aplikaci typu Client/Server s použitím vyspělých technologií při vývoji aplikačního softwaru. Systém je vhodný pro střední i větší společnosti. Obsahuje moduly Doprava, Spedice, Fakturace, Adresář, Valutové pokladny, Sklad,  Autoservis, Logistický sklad, Komunikace s okolím a Nastavení systému.

Neustále rostoucí požadavky zákazníků vyžadují intenzivní vývoj systému. Firma KSH-Data proto věnuje maximální pozornost požadavkům zákazníků a vývoji v souladu se současnými moderními trendy (např. automatická fakturace, automatické generování jízdních příkazů, odesílání zpráv řidičům a další). V rámci technické podpory pro uživatele systému  mj. poskytuje průběžné aktualizace. Aktualizace jsou distribuovány ve dvou úrovních tzv. update v průběhu kalendářního roku a tzv. upgrade vždy počátkem kalendářního roku.  Verze programu pro kalendářní rok obsahuje legislativní změny,  řadu novinek a úprav na základě podnětů uživatelů. V případě uvolnění vyšší verze systému je uživatel o této skutečnosti automaticky informován. Informační systém Doprava 3K je připraven rozvíjet se, růst spolu s firmou a integrovat do sebe nové požadavky včetně měnící se legislativy.

Program Doprava 3K podporuje oboustrannou komunikaci s okolními systémy. Uživatel má na výběr mnoho variant propojení tzv. ovladačů. Tato velmi bohatá škála elektronické komunikace zjednodušuje, zrychluje, zefektivňuje a zpřesňuje mnohdy zdlouhavé ruční pořizování dat. Navíc propojení na další systém výrazně zvyšuje užitnou hodnotu a návratnost softwaru.

Program Doprava 3K Lite je levnější a pro uživatele jednodušší variantou systému Doprava 3K. Verzí Lite společnost KSH-Data nabízí menším a středně velkým firmám, ale také společnostem, které používali  dřívější systém Doprava 2000.

Výčet jednotlivých funkcí a možností  celého programu je nad rámec této prezentace. Více informací naleznete zde www.ksh-data.cz nebo kontaktujte firmu KSH-Data.

Otevírací doba

 • Po 7:3016:00
 • Út 7:3016:00
 • St 7:3016:00
 • Čt 7:3016:00
 • 7:3016:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo