DOPPLER CZ spol. s r.o. (Trhové Sviny)

Hledáte nový nábytek na zahradu či slunečník? U nás si určitě vyberete! Jsme výrobce deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů na zahradní nábytek.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Trocnovská 70
 • Trhové Sviny
 • 374 01
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Firma Doppler CZ spol. s r.o. je dceřinou společností firmy E. Doppler & Co GmbH, Schirmfabrikation, která byla založena více než před 50 lety jako rodinná firma. Z počátku se firma zabývala výrobou deštníků, přibližně před 20 lety výrobou slunečníků, které byly původně jako výrobek na vyvážení sezóny (podzim deštníky - jaro slunečníky). Na přání zákazníků přibližně před 15 lety začala firma Doppler vyrábět též podušky na zahradní nábytek a před několika lety také úspěšně i dřevěný zahradní nábytek.

O nás

Společnost Doppler byla založena v roce 1947 v Braunau am Inn jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. V 70. letech 20. století došlo k vytvoření německé pobočky, v 90. letech vznikly dceřiné firmy v Čechách (1991) a na Slovensku (1992). Součástí koncernu je i dceřiná firma Derby Sunrain Ltd. v Hongkongu (založená v roce 1990 jako Derby Umbrellas Ltd.), která zaštiťuje import z Dálného Východu.

Sortiment

Původní sortiment deštníků byl kvůli vyváženosti sezónnosti (podzim – jaro) doplněn o segment slunečníků a následně rozšířen i o polstry a zahradní nábytek. Široká nabídka zahrnuje výrobky základních cenových skupin i sortiment luxusních produktů, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Neustálým vývojem produktů a materiálů s použitím nejmodernějších technologií se snažíme, aby všichni naši zákazníci byli s našimi výrobky maximálně spokojeni.

Česká pobočka

Společnost DOPPLER CZ spol. s r.o. více než 25 let úspěšně působí na českém a slovenském trhu, již několik let dodává zboží i do Polska.

V Trhových Svinech zajišťuje i vlastní výrobu polstrů na zahradní nábytek a části slunečníků. Dle sezónního vytížení zaměstnává firma 50-70 osob.

Prodej deštníků i zboží z letního programu (polstry, slunečníky a zahradní nábytek) je v Čechách a na Slovensku uskutečňován přes velké obchodní řetězce (OBI, Hornbach, Bauhaus, Mountfield, Makro apod.), drobné obchodní partnery (kamenné prodejny i e-shopy) i přes obchodní zástupce.

Pro zákazníky z regionu je určena podniková prodejna, která je v hlavní sezóně (duben-srpen) otevřena šest dnů v týdnu. Od roku 2013 je umístěna v nových prostorách s krytou výstavní plochou o rozloze 600 m2.

Vedle vzorkové prodejny provozujeme i internetový obchod.

Výběr sortimentu slunečníků, zahradního nábytku a podušek je zákazníkům i potencionálním obchodním partnerům úspěšně prezentován na oborově zaměřených veletrzích v Praze (For Garden) a v Brně (Mobitex). Sortiment deštníků prezentujeme dvakrát ročně na veletrzích STYL-KABO v Brně.

Otevírací doba

 • Po 10:0017:00
 • Út 10:0017:00
 • St 10:0017:00
 • Čt 10:0017:00
 • 10:0017:00
 • So 8:0013:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo