HM HARMONIE, potravinové doplňky a léčebná kosmetika (Praha)

Výroba a prodej potravinových doplňků a léčebné kosmetiky.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Sochařská 318/6
  • Praha 7 - Bubeneč
  • 170 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
frantisek.stoklaska
26.8.2017
*
*
*
*
*

Pravidelně beru UniLact se skořicí a jsem s tímto přípravkem velmi spokojen. František Stokláska Hradec Králové

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kosmetická péče - Mediface

Pro všechny, které akné trápí jsou v lékárnách nové přípravky MEDIFACE® Ultimate a MEDIFACE® Exclusive, jejichž specifické působení pro rozdílné druhy akné. Může pomoci především těm, kterým ostatní přípravky dostupné na našem trhu účinkují nedostatečně.

Unilakt - Vlákninové tablety s řasou Chlorella a probiotickými bakteriemi

Obsahuje látky podporující posílení imunitního systému. Tyto tablety jsou obsahem přírodních vitamínů, minerálů a stopových prvků se podílí na snížení výskytu řady chorob, které s tímto deficitem souvisí, příznivě ovlivňují střevní mikroflóru, především po léčbě antibiotiky, čistí zažívací trakt a zamezují vstřebávání některých toxických látek do organismu. Dále pomáhají doplnit vitamín C, což je důležité nejen u kuřáků, ale také u všech lidí se sníženou odolností vůči různým chorobám.

Unilakt se skořicí

Jedná se o vlákninové tablety s řasou Chlorella a probiotickými bakteriemi, obohacené vitamínem C a skořicí. Vlákninový komplexní přípravek Unilakt se skořicí je důležitá součást redukčních diet a doplněk zdravé výživy, obsahuje probiotické bakterie Enterococcus faecium, které pomáhají upravit střevní mikroflóru, což je zejména důležité po léčbě antibiotiky. tento produkt je vhodný kromě jiného pro těhotné ženy - působí proti ranní nevolnosti, zabraňuje nadýmání a zácpě. Pro svojí příjemnou chuť je Unilakt se skořicí vhodný i pro děti, které jej lépe snášejí. Skořice podporuje správné trávení, zlepšuje krevní oběh a napomáhá cirkulaci krve. Obsahuje látky podporující posílení imunitního systému.

UNILAKT ČOKO

Tablety s jablečnou a kakaovou vlákninou, inulínem, psylliem, řasou Chlorella, probiotickými bakteriemi a vitamínem C. Probiotika se osvědčila v potlačování produkce škodlivých látek, mají normalizační účinek na zažívací trakt a jak potvrzují studie, jejich uplatnění je vhodné nejen u zánětů střev souvisejících s antibiotiky, ale i při zácpách či průjmech. Unilakt čoko s probiotiky má vliv na odolnost organismu proti onemocněním a poruchám trávicího traktu a ve spojení s vlákninou a řasou Chlorellou má pozitivní vliv na organismus. Pomáhá doplnit vitamín C, což je důležité nejen u kuřáků, ale také u lidí se sníženou odolností vůči různým chorobám, jeho čokoládová chuť, chutná i těm, kterým klasická vláknina nechutná.

Intim Comfort

Kapesníčky napuštěné antimykotickým, antibakteriálním roztokem a doplněné výtažkem z heřmánku určené k prevenci a odstranění opruzení (intertriga). Chrání kůži před napadením bakteriemi i plísněmi a lze jej úspěšně využít jako prevenci mykóz na nohou po návštěvě saun, veřejných koupališť a bazénů. Je vhodný aplikovat na drobné spáleniny a velmi účinně působí na zklidnění a doléčení pokožky po odstranění chloupků laserem. Je vhodný i v těch nejintimnějších situacích, kdy Vám pomůže při Vaší osobní hygieně.

Caffit

Caffit jsou tablety, které mimo kofeinu obsahují extrakt z eleuterococcu, jenž zvyšuje aktivitu a schopnost mimosmyslového vnímání, a v kombinaci s kofeinem pomáhají velmi účinně oddálit únavu.

Pupalkový olej

Tento olej je za studena lisovaný, je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které organismus potřebuje k biosyntéze životně důležitých látek, souhrnně označovaných eikosanoidy. Jsou to biologicky aktivní látky (zjednodušeně srovnatelné s hormony) ovlivňující řadu funkcí - regulují krevní tlak, srdeční činnost, srážlivost krve, funkce trávicího a dýchacího systému, porodní funkce, imunitní reakce, zasahují do řady patologických dějů, jako je rozvoj zánětů, mechanismus vzniku bolesti a jiné. Dále také nabízíme pupalkový olej s beta-karotenem, který mimo jiné usnadňuje opalování a omezuje výskyt rakoviny kůže.

Otevírací doba

  • Po 8:0014:30
  • Út 8:0014:30
  • St 8:0014:30
  • Čt 8:0014:30
  • 8:0014:30
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo