ARAKO spol. s r.o. (Opava - Předměstí)

Český výrobce průmyslových armatur

ARAKO spol. s r.o. vyrábí průmyslové armatury pro energetiku, chemii a petrochemii. Kromě výroby armatur nabízí služby v oblasti servisu, oprav a repasí armatur, vývoj a úpravu armatur podle specifických požadavků zákazníků nebo výrobní kooperaci – obrábění, svařování, tryskání kovů a další.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hviezdoslavova 2897/18
  • Opava - Předměstí
  • 746 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

PRODUKCE

Rozsáhlý sortiment společnosti ARAKO tvoří armatury z uhlíkové, legované a nerezové oceli. Zahrnuje uzavírací a zpětné ventily, vlnovcové ventily, šoupátka, zpětné klapky, filtry, kulové kohouty, odkalovací a odluhovací ventily. Samostatnou kapitolu tvoří speciální armatury pro jadernou energetiku. Schopnost dodávat armatury do primárních okruhů jaderných elektráren je nejlepším důkazem kvality produkce společnosti.

REFERENCE

Armatury značky ARAKO jsou zastoupeny v pětadvaceti zemích čtyř kontinentů. Uplatnění našly v mnoha průmyslových odvětvích – v rafineriích či ropných terminálech, v chemičkách, ale především v elektrárnách, včetně jaderných. Zákazníci oceňují především spolehlivost a dlouhou životnost armatur, které jsou ověřeny provozem v nejrůznějších environmentálních podmínkách. 

VÝROBNÍ KOOPERACE

Vzhledem k vlastnímu sortimentu – armatury o světlostech DN 10 až DN 500 (max. DN 800) – jsme schopni opracovávat kovové dílce menších i větších rozměrů.

SLUŽBY V OBLASTI VÝROBNÍ KOOPERACE:

Kovoobrábění: soustružení, frézování, broušení a lapování kovových povrchů 

Navařování a svařování kovových dílců: navařování rotačních dílů plazmovým obloukem, navařování rotačních ploch metodou MIG/MAG, svařování konstrukčních prvků 

Povrchová úprava, lakování, tepelné zpracování kovů: tryskání kovů, odmašťování a oplachování kovů, tepelné zpracování, ohřev a žíhání kovů, lakování

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo