MARHOLD a.s. (Pardubice)

Historie firmy MARHOLD se začala psát rokem 1991, kdy byla jako jedna z prvních soukromých firem v pardubickém regionu založena veřejná obchodní společnost MARHOLD, zaměřená na podnikání ve stavebnictví.

Nabízíme kompletní výstavbu bytových domů i rodinných domů, revitalizace a zateplení budov, opravy fasád a střech, výměny výplní stavebních otvorů, rekonstrukce stavebních objektů, zprostředkování dotací Zelená úsporám a také rekonstrukce památkově chráněných staveb.

Dobré materiálové, strojní, ale hlavně profesní vybavení společnosti, které je zajištěno dlouholetým výběrem kvalifikovaných odborníků pro realizované stavební práce, nám umožňuje provádět dodávky staveb kompletně jako realizaci díla na klíč.

Úspěšně se nám daří reagovat na stávající poptávku trhu při realizaci těchto prací zvýšenou akceschopností v rámci zavádění nejnovějších technologií a použití moderních strojních zařízení.

Naší konkurenční výhodou je poskytování komplexních služeb zákazníkům. Nedílnou součástí nabízeného spektra služeb je budování inženýrských sítí a vodohospodářských staveb. Jsou to zejména vodovody, kanalizace, ČOV, komunikace a zpevněné plochy.

Jedna z částí servisu poskytovaného našim zákazníkům je zabezpečování plného rozsahu projekčních služeb. Jedná se především o přípravu, projekci a inženýrskou činnost pozemních staveb.

Těšíme se na budoucí spolupráci!

Je toto moje firma?
tel:
+420 466 009 911
fax:
+420 466 009 912
e-mail:
info@marhold.cz
web:
www.marhold.cz
  • Motoristů 24
  • Pardubice
  • Pardubický kraj
  • 530 06
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Založeno roku: 1991

Produkty: Zelená úsporám

Služby: Výstavba bytových domů, Revitalizace panelových domů, Zateplení budov, Fasády, Výplně stavebních otvorů, Vodohospodářské stavby, Projekční servis

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo