FIZA, a.s. - Auditorská a poradenská společnost Brno

Pomůžeme vám zvýšit efektivnost vašeho podnikání

Nabízíme auditorské a poradenské služby. Specializujeme se na audity účetních závěrek, ověřování a přezkoumání hospodaření, jiné auditorské ověřovací zakázky, daňové poradenství, ekonomické poradenství, organizační poradenství, personální poradenství a personální audity.

tel:
+420 548 226 253
fax:
+420 548 226 253
e-mail:
fiza@fiza.cz
web:
www.fiza.cz
  • Hrozňatova 2287/3
  • Brno - Židenice
  • 615 00
  • GPS: Loc: 49°11'56.83"N,16°38'44.67"E
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Auditorská a poradenská činnost, daně

Poskytujeme své služby v oblasti auditingu, ekonomicko-organizačního a daňového poradenství již od roku 1991. V roce 2001 došlo ke změně právní formy ze sdružení fyzických osob na akciovou společnost. Zakládáme si na komplexnosti a preciznosti našich služeb a neustále je obohacujeme o nejnovější poznatky. Chceme být lepší než odpovídající konkurence, což dokazujeme pílí a kompetentností. Abychom vám dokonale porozuměli a nabídli profesionální a přínosné řešení, spolupracujeme též se znaleckými ústavy i s odborníky z příslušných oborů. Vyjdeme vám vstříc jak při jednorázové spolupráci, tak i v případě dlouhodobého partnerství.

Poskytujeme služby v oblasti auditu a daní.

Ekonomicko-organizační poradenství

Máme mnoho odborných zkušeností z různých oborů a segmentů. Doporučíme vám, jak lépe organizovat procesy, lidi nebo finanční toky. Pomůžeme vám zvýšit efektivnost vašeho podnikání.

Auditorské služby   Daňové poradenství   Ekonomicko-organizační poradenství

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo