Urbania, s.r.o. – Mobiliář a dopravní značení

... mobiliář pro život

Mobiliář pro obce a pro města od českého výrobce. Lavičky, odpadkové koše, kolostavy, nádoby na květiny, orientační systémy a tabule, mapy, zastávkové přístřešky. Vybírat můžete mobiliář v barevném provedení na míru.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 547 217 955
fax:
+420 547 219 681
e-mail:
obchod@urbania.cz
web:
www.urbania.cz
web:
www.cyklostojan.cz/iks
  • Syrovická 
  • Ořechov
  • 664 44
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Historie firmy Urbania

Na českém trhu působíme od roku 2001. Podílíme se na dodávkách mobiliáře pro parky, náměstí, veřejná prostranství a pro obytné soubory. Vybavujeme odpočívadla na cyklotrasách a naučných stezkách. Jedná se zejména o lavičky, odpadkové koše, stojany na kola, autobusové a jiné přístřešky, informační tabule a mapy atd. Nabízíme komplexní služby zahrnující dodávku včetně osazení prvků v terénu.

Mobiliář

Vyrábíme a nabízíme kvalitní a funkční mobiliář se snadnou údržbou splňující především náročné požadavky na odolnost proti vandalismu a povětrnostním podmínkám. Našim cílem je vysoká užitná hodnota a kvalita výrobků, kterou se chceme lišit od jiných výrobců působících na našem trhu. Dbáme zejména na velmi kvalitní opracování dřevěných částí mobiliáře. Hrany a rohy dřevěných desek a latí maximálně zaoblujeme, což zvyšuje nejen estetické vlastnosti, ale zejména bezpečnost při užívání.

Povrch ošetřujeme olejovými lazurami. Dřevo tak odpuzuje vodu a je mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Prodyšný povrch s otevřenými póry je preventivně chráněn proti napadení plísní, řasou a houbou. V případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch – bez obrušování! Jako konečný nátěr je použit UV ochranný olej, který výrazně prodlužuje interval renovace. Ocelové prvky lakujeme práškovou barvou s podkladní vrstvou zinku, která zaručuje mimořádnou odolnost vůči korozi a kvalitu celého výrobku.

Sortiment nabízených prvků neustále rozšiřujeme a doplňujeme. V rámci možností rádi vyjdeme vstříc konkrétním požadavkům a návrhům na doplnění naší nabídky. Barevnost mobiliáře upravíme dle vašeho požadavku bez příplatku.

Otevírací doba

  • Po 7:3015:00
  • Út 7:3015:00
  • St 7:3015:00
  • Čt 7:3015:00
  • 7:3014:00
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo