Presskan system - Realizace tlakové kanalizace Prostějov

Návrat k přírodě

Dodáváme tlakové kanalizace pro obce, domácnosti i firmy. Provádíme kompletní projektování, hydraulické výpočty, montáž i výstavbu inženýrských sítí. Pro čerpací šachty využíváme ponorné kalové čerpadlo PRESSKAN ®.

  • Vápenice 2974/13
  • Prostějov
  • 796 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Presskan system - váš dodavatel tlakové kanalizace

Jsme česká firma pohybující se na trhu již více než 20 let. Společnost vlastní ochrannou známku Presskan, pod kterou vyrábí pouze jeden typ čerpadla.Naší primární činností je realizace tlakových kanalizaci Presskan od jejich výroby a projektování konkrétních řešení až po finální montáž u zákazníka a následný záruční i pozáruční servis. Našim prvořadým cílem jsou spokojení zákazníci a ochrana životního prostředí.

Ponorné kalové čerpadlo PRESSKAN ®

Naše čerpadla jsou speciálně přizpůsobená pro odvádění splaškových a kalových vod. Vřetenová ponorná kalová čerpadla Presskan se vyznačují jednoduchou konstrukcí a odolnými materiály - čerpadla jsou vyrobena převážně z litiny a nerezu. Toto zpracování zajišťuje dlouhou životnost našich čerpadel bez nákladných oprav.

Tlaková čerpadla

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo