RETIA, a.s. - Vývoj speciální elektroniky Pardubice

... lepší přehled

Vývoj speciální elektroniky - digitální záznamové systémy pro záznam hlasu a lokalizační a bezpečnostní systémy, radarové a zbraňové systémy. Vyvíjíme, vyrábíme a modernizujeme radary, raketové prostředky, systémy velení a řízení, záznamové systémy, UWB lokalizační zařízení a komunikační systémy.

tel:
+420 466 852 111
fax:
+420 466 852 133
e-mail:
info@retia.cz
web:
www.retia.cz
  • Pražská 341
  • Pardubice - Zelené Předměstí
  • 530 02
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Více informací

Naše produkty dodala a dodává AČR, NATO, dalším armádám NATO a dalším vojenským i civilním zákazníkům v ČR i ve více jak 40 zemích světa.

Lokalizační zařízení

ReTWis – používá se k detekci a lokalizaci osob skrytých za zdmi, uvězněných pod troskami budov nebo třeba pašovaných v kamionech. Detekce je založena na zjišťování a vyhodnocování pohybů ve sledované oblasti. Díky jedinečné implementaci ultra-širokopásmové (UWB) technologie zařízení dokáže detekovat i nepatrné pohyby vyvolané základními biologickými funkcemi jako např. dýchaním.

 

Komunikační systémy

Produkty ReDatu - komplexní systém pro záznam hovorů a quality management. Našimi zákazníky jsou call centra, dispečinky, banky, státní instituce i soukromé firmy.

 

Modernizace radarů

Částečná nebo kompletní modernizace všech druhů pozemních radarů v závislosti na stavu konkrétního systému a dle specifických požadavků zákazníka mající za cíl zejména prodloužení životnosti, levnější provoz a údržbu, zvýšení odolnosti v podmínkách REB či zlepšení základních parametrů.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo