IMPS a.s.

WABCO díly - Akademie podnikání Prometheus - Hotel Prometheus

Dodáváme originální a značkové náhradní díly a systémy pro lehká i těžká užitková vozidla - jsme autorizovaný distributor WABCO. Součástí IMPS je Akademie podnikání Prometheus (MBA, Vysoká škola podnikání a práva, manažerské vzdělávání, kurzy) a zrenovovaný hotel Prometheus v Brně.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hudcova 367/78
  • Brno - Medlánky
  • 612 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

WABCO díly

WABCO díly, divize náhradní díly a systémy pro užitková vozidla IMPS Brno, je certifikovaný distributor nadnárodního koncernu WABCO, smluvní prodejce značek Knorr-Bremse a Haldex, a specialista na diagnostické soupravy WABCO-WÜRTH.

Součástí distribuce dílů jsou odborné předprodejní i poprodejní poradenské služby a technický servis, nadstavbou pak specializované kurzy a školení.

IMPS kromě jiného dodává díly a systémy WABCO pro prvovýrobu nákladních vozidel a speciálů TATRA.

Akademie podnikání Prometheus

Akademie podnikání Prometheus, součást produktové skupiny IMPS, se sídlem v Brně, se především orientuje na postgraduální manažerské vzdělávání a vzdělávání dospělých.

ISG International Business School, Paříž - Brno

Mezinárodní a plně akreditované studium Master of Business Administration - program International MBA.

Specializované MBA programy v Brně: Master of Medical Management, Master of Informatics Management, Master of Security Management.

Vysoká škola podnikání a práva, Praha - Ostrava - Brno

Bakalářské (Bc.) a magisterské (Mgr., Ing.) vysokoškolské studium oborů Podnikání, Právo, Informatika - ve spolupráci s Vysokou školou podnikání a práva. Studium v Brně je vedeno kombinovanou formou.

Kurzy, školení a semináře, celoživotní vzdělávání

Odborné kurzy a workshopy, firemní školení, semináře, veřejné přednášky.

Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem moderních školicích a konferenčních prostor. Vybrané školicí prostory jsou klimatizované a vybavené moderní audio-video technikou.

IMPS je držitelem certifikátu kvality TÜV SÜD - ISO: Systém managementu kvality v oboru příprava, organizace a realizace vzdělávacích programů.

Hotel Prometheus

Hotel Prometheus Brno, to je klidné a komfortní ubytování za výhodnou cenu. Hotel je zrenovovaný, nekuřácký, v tříhvězdičkovém standardu. Recepce nonstop.

Ubytování: 43 pokojů, 85 lůžek. Pokoje jsou prostorné, jednolůžkové a dvoulůžkové, apartmá, vše s novým sociálním zařízením. Postele se zdravotními pěnovými matracemi a antialergickými polštáři a přikrývkami. LED TV s českými i cizojazyčnými programy. Telefon s přímou volbou.

Restaurace: snídaně, obědy, večeře. Polední menu v pracovních dnech. Salonek. Firemní a rodinné oslavy, rauty, svatby, promoce. Cofee break servis.

Konferenční a školicí prostory: 11 místností, až 270 míst. Moderní audio-video a prezentační technika. Vybrané prostory mají centrální klimatizaci.

Wi-Fi free v celé budově. Bezplatné prostorné parkoviště v areálu hotelu.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo