Jachta HOLANY - rekreační středisko a kemp

Ubytování v chatkách, srubech a kempu

Poznejte krásy Máchova kraje a navštivte naše rekreační středisko Jachta Holany. Disponujeme chatkami různých velikostí, maringotkami a karavany. V areálu můžete využít také restauraci s českou kuchyní. Odpočinek a zábavu zejména pro děti nabízí vlastní písečná pláž na břehu Milčanského rybníka.

  • Holany 106
  • 470 02 Holany
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Vybavení:

  • Wi-Fi
  • Parkoviště
  • Zahrádka
  • Salónek

Více informací

Užijte si letní dovolenou v kraji Karla Hynka Máchy

Sníte o dovolené uprostřed klidného lesa mimo rušnou civilizaci? V našem rekreačním středisku se Váš sen může stát skutečností.

Rádi Vás ubytujeme v chatkách, srubech, karavanech či maringotkách, které jsou vzdáleny zhruba 50 m od zdejšího rybníka. Nebo Vám umožníme kempování s vlastním stanem či karavanem.

Pro zpestření pobytu si můžete v našem areálu zasportovat. Najdete u nás hřiště i sportovní náčiní pro různé aktivity,  např. pro volejbal, nohejbal, fotbal, stolní tenis, badminton, ruské kuželky a mnohé další sporty. Máte děti? Ty jistě ocení hřiště se skluzavkou, kolotočem a trampolínou, dětský koutek a mnohé další.

V přilehlém Milčanském rybníce se nejen vykoupete, ale můžete také využít možnosti projet se na lodičkách, kánoích a šlapadlech. Velmi oblíbená je též klouzačka do vody pro nejmenší a především aquatrampolína.

Rodinné rekreace, školy v přírodě, firemní akce...

Ne nadarmo jsme obdrželi několik ocenění v anketě Kemp roku. Naše středisko je vyhledávané nejen rodinami s dětmi, ale také školami a různými organizacemi, které u nás pořádají školy v přírodě, školní výlety či sportovní soustředění. Často se u nás konají různé teambuildingy, sportovní závody, srazy a školení. Přesvědčte se o tom i Vy.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo