AC SYSTEMS, s.r.o. - Počítání osob

Poznejte své návštěvníky a přeměňte je na zákazníky

Jsme dodavateli přesných počítadel návštěvníků ke sledování a měření návštěvnosti obchodních center, prodejen a jejich sítí, spolu s moderním softwarem pro zobrazování dat a statistik. V našem portfoliu firmy je i kompletní nabídka systémů elektrické ochrany zboží proti odcizení.

 • Šrobárova 2182/3
 • Praha 3 - Vinohrady
 • 130 00
 • Pomocí MHD: z metra Flora cca 400 m, ve směru jízdy z centra, ulicí Vinohradskou 2.ulice vpravo Hradecká až do Šrobárovy. Autem: z ul. Korunní až do ohybu k Jičínské, ale pokračovat rovně Šrobárovou ulicí, 3.dům vlevo za objektem Vodárny a ul. Hradecké.
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální systémy počítání osob, statistiky a ochrany zboží

Již od roku 1995 dodáváme, instalujeme a poskytujeme servis v oblasti kompletní škály systému elektronické ochrany zboží včetně systémů RFID. V nabídce máme osvědčené systémy na bázi radiofrekvenční(RF), akustomagnetické (AM) i elektromagnetické(EM) technologie ochrany zboží, jak pro všechny druhy zboží v obchodním sektoru, tak i pro ochranu knih a knihovních fondů včetně nejnovějších trendů na bázi RFID.

Vedle těchto produktů se v našem portfoliu nachází i produkty takzvané lokální ochrany zboží, které využívají k ochraně zboží, především produktů spotřební elektroniky, různé kontaktní senzory spojené s poplachovou ústřednou pomocí kabelů. K dispozici jsou i speciální produkty k ochraně zejména smartphonů, digitálních kamer a tabletů včetně možnosti jejich interaktivní presentace na obrazovce.


Druhou významnou linií v portfoliu firmy jsou dodávky, instalace a servis systémů počítání návštěvníků, nazývaný v anglosaské literatuře jako "FootFall".

Nachází své využití především v obchodním sektoru, jak pro monitorování návštěvnosti obchodních center, tak především obchodů a obchodních řetězců. Jejich využití se však nabízí i v různých aplikacích, kde monitorování návštěvnosti má své důvody například muzea, letiště, nádraží a knihovny. Pro tyto účely jsou po hardwarové stránce využívány přesné speciální infrasenzory (kamery), využívající k monitorování průchodu návštěvníků tělesné teplo.

Tato sofistikované zařízení umožňují při instalaci nastavit až 16 virtuálních počítacích linií, na kterých lze monitorovat průchody obousměrně v záběru jedné nebo i konfigurace až 8 kamer, což dovoluje uživatelům nejen sledovat návštěvnost, ale i chování návštěvníků v sledovaném záběru.

K těmto systémům, které poskytují nadstandardní přesnost počítání - min. 95%, ale i za optimálních podmínek přes 98%, dodáváme i vlastní ucelený programový balík zahrnující jednak službu pro automatický sběr dat z pamětí kamer, ale především uživatelsky příjemnou presentaci výstupů dat na webovém rozhraní.

K dispozici je několik programových modulů pro sledování návštěvnosti a analýzu dat spojenou s moderním reportingem a dalšími informacemi.

Otevírací doba

 • Po 8:1517:00
 • Út 8:1517:00
 • St 8:1517:00
 • Čt 8:1517:00
 • 8:1517:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo