VBV Plast, s.r.o. - zastřešení bazénů Litomyšl

Vířivky, whirlpooly a infrasauny

Vyrobíme vám nejen venkovní bazén na míru, ale i odpovídající zastřešení. V našem e-shopu najdete i infrasauny, vířivky či whirlpooly, vytápění bazénů, filtrace a skluzavky. Zajistíme i jímky, septiky či vodoměrné šachty.

tel:
+420 461 612 258
fax:
+420 461 310 475
e-mail:
vbvplast@lit.cz
web:
www.vbvplast.cz
  • Nová Ves u Litomyšle 48
  • 570 01 Litomyšl
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zastřešení bazénů a služby všeho druhu, to je VBV Plast s.r.o.

Bazény

Zajistíme vám zprovoznění bazénů včetně záručního i pozáručního servisu. Dodáváme keramické bazény, plastové bazény nebo fóliové bazény, bazénovou chemii, výrobu i servis zastřešení bazénu, včetně výměny filtračního zařízení a instalace dilatačních plováků.

Bazénové vysavače

Půjčujeme bazénové roboty již od 99 Kč na den. V nabídce máme hned několik typů vysavačů, které vám uspoří nejen čas, ale i peníze za pořízení vlastního robota.

Čistírny vod a jímky

Vyrábíme plastové vodoměrné šachty, jímky, septiky a kanalizační šachty. Dodáme i čistírny odpadních vod na míru vašemu domu, které jsou v souladu s moderním bydlením a pomohou vám vyčistit odpadní vodu z kuchyní, koupelen, praček, myček, či dalších sociálních zařízení.

Infrasauny a whirlpooly

Dodáváme osobní infrasauny pro dvě osoby, ale i luxusní infrasauny pro 6 osob. Samozřejmostí je i příslušenství v podobě masážních válečků, rohoží, věšáků nebo misek pro esenciální oleje.

V našem e-shopu si můžete vybrat z celé řady vířivek. Hranaté, kulaté, malé i velké, prostě vířivky pro každého.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo