Czech pan, s.r.o. (Varnsdorf)

Zajišťování výroby a prodeje sendvičového systému suché výstavby a prodej dřevěných nosníků.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 412 384 915
fax:
+420 412 384 915
e-mail:
info@czechpan.cz
web:
www.czechpan.cz/
  • Československých letců 786
  • Varnsdorf
  • 407 47
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

CZECH PAN: VŠE, CO STAVBA POTŘEBUJE

CZECH PAN je výrobcem v České republice ojedinělého univerzálního sendvičového stavebního systému suché výstavby K-KONTROL® a lepených dřevěných nosníků I-OSB™.

Nabízí moderní, účelné a přitom jednoduché řešení pro konstrukce stěn, stropů i střech rodinných i bytových domů, sportovních hal, administrativních či obchodních budov, ubytovacích i rekre-ačních objektů, chat či průmyslových objektů. Konstrukce přitom mohou být tzv. difúzně uzavřené nebo otevřené. K-KONTROL® je vhodným řešením nejen pro běžnou výstavbu, ale díky modulové koncepci i pro nástavby, zastřešení objektů, stavbu kabin lodí, hausbótů nebo botelů.

CZECH PAN je tu pro každého, kdo chce stavět rychle, flexibilně, ekologicky a s nízkými provozními náklady. Univerzální konstrukční systém K-KONTROL® využívají stavební firmy, mezi kterými je stále oblíbenější pro svou variabilitu, kompatibilitu s jinými stavebními systémy a jednoduchost.

PROČ PRÁVĚ CZECH PAN?

Konstrukční systém K-KONTROL® má bohatou tradici, vznikl už v roce 1991. Od roku 1998, kdy byla firma založena, jsme realizovali více než 1600 objektů. Naše stavby vydrží jakkoli náročné podmínky. První sendvičová stavba na světě byla dokončena v roce 1952 a je stále obydlena.

Z českých sendvičových panelů K-KONTROL® byla v roce 2006 postavena první česká polární stanice v Antarktidě.

Stavební konstrukce pro současnost i budoucnost.

Nároky na tepelně technické parametry a ekologii staveb jsou stále přísnější. Navíc vzniká čím dál tím více průmyslových či obchodních hal a center s rozlehlými prostory a tudíž i velkými stropními rozpony.

Efektivním řešením jsou dřevěné nosníky I-OSB™, stavební prvek pro konstrukce stěn, stropů a střech. Lze je využít pro komplexní řešení všech typů staveb či pro návrhy dílčích konstrukčních celků v kombinaci s jinými technologiemi. Společnost CZECH PAN, nabízí nosníky I-OSB™ v široké škále standardních typových rozměrů či na míru podle individuálních požadavků klientů.

Správný dům je jen ten, do kterého nefouká a ve kterém netopíme, jak se říká, Pánu Bohu do oken. Proto v nabídce společnosti CZECH PAN nechybí ani D-TACK®, vzduchotěsný systém s třicetiletou zárukou a výrobky zaručující větruodolnost staveb.

Nákup pro vaši stavbu pod jednou střechou

CZECH PAN je specializované centrum nákupu s širokou nabídkou stavebních materiálů a doplňků od podlahy až ke krovu. Ať jste stavební firma či chcete postavit dům, chatu, patro nebo střechu vlastníma rukama – vše, co potřebujete, najdete v on-line kata-logu STAVCENTRUM® na stránkách www.czechpan.cz. Maloodběratelům i velkoodběratelům je rovněž k dispozici vzorková prodejna ve Varnsdorfu, kde je i sídlo společnosti.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo