EMONTAS - elektromontáže Olomouc

Montáž tepelných čerpadel vzduch-voda

Nabízíme vám služby v oblasti elektromontážních prací - montáže venkovních kabelových vedení, montáž a revize elektroinstalací a průmyslových trafostanic či přeložky energetických zařízení. Montáže a údržbu veřejného osvětlení. Prodej elektroinstalačního a elektrotechnického materiálu.

  • Jiráskova 1273/7a
  • Olomouc - Hodolany
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Využijte komplexních služeb v oblasti elektromontážních prací

Provádíme opravy i stavby energetických vedení do úrovně 35 kV, přeložky energetických zařízení nebo elektroinstalace a revize elektrických zařízení.

Jsme smluvním partnerem ČEZ Distribuce, díky čemuž vám zajistíme přípojky nízkého napětí na klíč. Vše od projektové dokumentace až po kolaudaci.

Vyrábíme a montujeme polozapuštěné a pochozí kioskové trafostanice, dle individuálních požadavků zákazníka. Součástí služeb jsou i revize, opravy a údržba průmyslových trafostanic.

Pro pokládku inženýrských sítí využíváme řízené protlaky neboli řízený horizontální vrt. Jedná se o vysoce efektivní pokládku trubek a potrubí bez zásahu do vozovky, vodního toku, či továrních hal nebo sportovišť.

Montujeme a provozujeme veřejné osvětlení, včetně jeho údržby. Pro zefektivnění nákladů zajišťujeme regulaci pro snížení nákladů na provoz veřejného osvětlení.

Montujeme a provádíme servis pro zabezpečovací a docházkové systémy i měřící a regulační techniku.

Postaráme se o projekční a inženýrskou činnost, kdy vytváříme projektovou dokumentaci elektro přípojek, trafostanic či vedení nízkého i vysokého napětí.

Jsme schopni poskytnout pomoc i v oblasti práce s vysokozdvižnými vozíky, jeřábnickými pracemi, či výkopových prací. Provozujeme autodopravu a kontejnerovou dopravu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo