GREWIS – výroba pružin na míru a s povrchovou úpravou

Získejte špičkové náhradní díly pro zemědělskou techniku

Hledáte profesionály ve výrobě pružin pro průmyslové stroje nebo zemědělskou techniku? Obraťte se na nás. Používáme technologii tvarování a rovnání pružinových ocelí za tepla, která se vyznačuje nízkým rizikem oduhličení materiálu. Objednejte si pružiny či torzní tyče s tryskaným povrchem.

tel:
+420 582 393 010
fax:
+420 582 393 074
e-mail:
grewis@grewis.cz
web:
www.grewis.cz
  • Boskovická 617
  • Plumlov
  • 798 03
  • GPS: 49°28'3.45"N; 17°0'18.45"E
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba pružin na zakázku

Speciální pružinové oceli, technologie šetřící kvalitu materiálu a rychlá výroba pružin na míru. A navíc jednoduchá objednávka přes formulář na našich webových stránkách spolu s poradenstvím. Využijte našich předností a objednejte si talířové pružiny pro vaše hutní či těžební stroje. Nebo listové pružiny do lehké průmyslové a zemědělské techniky. Vyrábíme i tvarové pružiny pro pásové dopravníky a podavače. Potřebujete ploché nebo vinuté pružiny? Kultivátory a kontejnery se bez nich neobejdou.

Pružiny a torzní tyče zpracováváme tepelně v elektrických pecích. Následuje tryskání kuličkováním, jejich povrch tak neobsahuje nečistoty ani okuje a je důkladně zpevněný. Opatřujeme je lakem nebo barvou. A nakonec je odzkoušíme v souladu s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

Náhradní díly pro zemědělskou techniku

Kromě výroby pružin pro těžký a lehký průmysl, železnice, energetiku a všeobecné strojírenství si můžete objednat i speciální díly pro zemědělskou techniku. Třeba výměnná ostří nožů do pluhů či nože do rotavátorů. Nemůžete sehnat pružící části secích strojů, kultivátorů, obracečů a nahrnovačů sena? Zadejte nám jejich výrobu na základě výkresu nebo předloženého vzoru.

Ať už si od nás pořídíte pružiny či jiný výrobek, díky našemu pečlivému systému kontroly kvality máte jistotu spolehlivého strojního dílu. A díky největšímu sortimentu talířových pružin vyráběných za tepla v Evropě budou vaše kypřicí soustavy rozmetadel a drtičů fungovat jako z partesu.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo