Jiří Krška - Dalekohledy a mikroskopy České Budějovice

Ověřený obchod s tradicí na českém internetu od roku 2002

Prodej dalekohledů, mikroskopů, binolup, lup a optických přístrojů Bresser Optik, Meade, Vortex, Doerr, Levenhuk a Nikon. Optické výrobky od klasických dalekohledů pro turistiku, myslivost, ornitologii, outdoor, střelbu, yachting, astro dalekohledy až po mikroskopy a binolupy pro laboratoře i školy.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Nádražní 237
  • Včelná
  • 373 82
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Specializovaný prodej dalekohledů, mikroskopů, binolup, lup a optických přístrojů Bresser Optik, Meade, Vortex, Doerr, Levenhuk a Nikon. Ucelený sortiment optických výrobků od klasických dalekohledů pro turistiku, myslivost, ornitologii, outdoor, střelbu, yachting až po astro dalekohledy mikroskopy a binolupy pro laboratoře i školy. Porada při výběru, záruční i pozáruční servis.

Máme již zavedenou tradici i dlouholeté zkušenosti v oboru, jsme Vašimi spolehlivými partnery od roku 1991.

Nabízíme:

  • Kvalitní klasické, lineární, zoom, kapesní a pozorovací dalekohledy značek BRESSER OPTIK, DOERR a NIKON. Dalekohledy pro turistiku myslivost ornitologii outdoor yachting a sportovní střelbu. Vodotěsné dalekohledy plněné dusíkem.

  • Hvězdářské astronomické dalekohledy BRESSER OPTIK a MEADE včetně příslušenství. Čočkové i zrcadlové dalekohledy, teleskopy systému newton i Maksutov-Cassegrain. Okulláry fitry barlow RA-motory fotoadaptery sluneční fólie Baader další příslušenství.

  • Kvalitní vodotěsné dalekohledy amerického výrobce VORTEX OPTICS s neomezenou VIP zárukou. Odolné dalekohledy pro turistiku myslivost ornitologii outdoor a střelbu. Dalekohledy Vortex lze používat v každém počasí a to i v zimě ve velkých mrazech. Dalekohledy plněné dusíkem a argonem.

  • Mikroskopy, binolupy, digitální mikroskopy a lupy včetně příslušenství. Kvalitní a ověřené výrobky značek BRESSER OPTIK a LEVENHUK. Školní mikroskopy pro základní, střední, odborné i vysoké školy a university. Optické přístroje pro specializovaná pracoviště výzkumných ústavů, laboratorní, průmyslové a vědecké mikroskopy pro laboratoře, vědecká pracoviště a lékařské ordinace.


Veškeré produkty máme SKLADEM. Odborná porada při výběru je u nás samozřejmostí. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis pro námi dodávané produkty.

Včasná a spolehlivá doprava: Objednané zboží zasíláme tentýž nebo další den přes naše osvědčené partnery Českou poštu – Balík do ruky a společnost PPL.

Možnost osobního vyzvednutí a předvedení našich produktů po telefonické dohodě na adrese provozovny – Nádražní 237, Včelná u Českých Budějovic.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo