SP Praha s.r.o.

Komplexní služby v oblasti lodní dopravy a rekreační plavby

Lodní škola, kapitánské kurzy VMP, největší školící středisko v ČR. Lodní CK - pronájmy obytných lodí po celé Evropě. Nezapomenutelné oslavy a večírky na palubách velkých i malých lodí. Půjčovna říčních lodí na Vltavě, Labi, Baťáku. Plavební publikace, učebnice VMP. Osobní loď Jan Plezier 100 os.

Upravit údaje
Je toto moje firma?

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výletní osobní motorová loď Jan Plezier (Vltava / Labe) s kapacitou 100 osob disponuje dolní krytou a horní dělenou palubou s otevřenou zádí. Propojení obou palub je bezbariérové, neboť je vybaveno elektrickou zdvihací plošinou. Na spodní palubě naleznete útulný lodní bar. Veškeré interiéry plavidla jsou vytápěné. Ideální pro uspořádání oslav, firemních večírků, prezentací apod. Celoroční provoz.

Kapitánské kurzy Lodní školy: organizujeme vzdělávací kapitánské kurzy, jejichž cílem je získání mezinárodního kapitánského průkazu Vůdce malého plavidla (VMP) všech kategorií včetně příbřežní plavby po moři (řidičský průkaz na loď). Čeká na Vás flotila 8 školních plavidel, profesionální lektoři a instruktoři s mnohaletou praxí, atraktivní prezentace přednášek a jedinečná forma praktické výuky na školních plavidlech.

Lodní cestovní kancelář: Prožijte s námi zcela neopakovatelné chvíle originální lodní dovolené. Staňte se kapitánem vlastní lodě a vyražte na objevnou plavbu po evropských řekách, starobylých plavebních kanálech, grachtech, jezerech a lodních průplavech. Nabízíme Vám pestrou směsici pronájmů stovek typů lodí, jachet a hausbótů v mnoha evropských přístavech od tradičního Holandska, Francie či Itálie až po vzdálenější Skotsko, Irsko nebo Portugalsko

Privátní oslavy na lodi, rozlučky se svobodou na motorových jachtách: Přemýšlíte o uspořádání netradiční oslavy, která přinese spoustu nezapomenutelných okamžiků? Zkuste oslavu na privátní lodi, motorové jachtě, na jejíž palubě naleznete příjemné soukromí a dokonalé pohodlí. Výjimečnost prostředí podtrhuje maximální výbava lodí, toalety, kuchyně, vytápěné interiéry i letní paluby...

A mnoho dalšího... Jukněte na náš firemní rocestník www.sppraha.cz s přehledem všech našich lodních služeb

Otevírací doba

  • Po 9:3013:30 14:0019:00
  • Út 9:3013:30 14:0019:00
  • St 9:3013:30
  • Čt 9:3013:30 14:0019:00
  • 9:3013:30
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo