Valachshop.cz - Bytové doplňky, dekorace Vsetín

Originální dárky z Valašska

Originální dárky, hračky, bytové doplňky a dekorace ze dřeva, keramiky i proutí vyrobené zručnými řemeslníky z Valašska. Můžete si u nás objednat i stylové ubytování v roubené chatě na Valašsku.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Zašová 612
  • 756 51 Zašová
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
Petra Kovářová
29.1.2016
*
*
*
*
*

Hezké zboží, skvělá komunikace a rychlé dodání. Rozhodně doporučím přátelům. Je to levnější než v květinářství a taky mi to přijde kvalitnější. Díky P.

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Darujte svým milým kousek Valašska

Máme pro Vás a pro Vaše blízké tradiční i netradiční bytové doplňky, dárky a dekorace z Valašska, které pro Vás v našem internetovém obchodě připravili zruční řemeslníci a výrobci. Mezi jinými kvalitními výrobky prodáváme i soustružené květinové stěny a stolky originální ekologické dřevěné hračky bez jakékoliv povrchové úpravy, levné lipové špejle, ručně kované zvony a valašky (videoukázka zvonů a valašky z Valachshopu), nebo luxusní dekorativní i skutečná březová košťata (březové metly), které mohou být svázané i lipovým lýkem. Milovníci saunování si mohou objednat i levné březové metličky do sauny, nebo máme připraveny pro Vaše obchodní partnery a zákazníky různé zajímavé reklamní dárky.

Dovolenou v Beskydech uchopíte druhý dech

Na Valachshopu si navíc můžete zajistit i stylové stylové ubytování na Valašsku, které Vám ještě znásobí nádherné zážitky z toulek Valašskem. Hostům rádi zdarma poskytneme uzamčení kol, parkování na oploceném pozemku i cenné rady o službách v regionu u štamprlky Valašských kapek.

Nabídku bytových doplňků a regionálních výrobků stále zvyšujeme a více informací naleznete přímo na webu www.valachshop.cz. Budu moc rád když nám napíšete Váš názor, nebo tip co se Vám na Valachshopu líbí, co by jsme mohli ještě vylepšit, nebo jaké produkty Vám zde chybí, případně pokud by jste chtěli ve Valachshopu prodávat Vaše výrobky.

Miroslav Růčka.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Výrobky

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo