C V B s.r.o. (Chomutov)

CVB KLIMATIZACE A VENTILÁTORY

Prodej montáž a servis klimatizace, tepelných čerpadel, vzduchotechniky a ventilátorů.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Dukelská 5449
  • Chomutov
  • 430 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Dominik K.
10.10.2014
*
*
*
*
*

Rychlost, perfektní technická podpora, nízké ceny. Kvalitní výrobky. Děkuji

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Společnost CVB s.r.o. se specializuje na návrh, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Díky dlouholetým zkušenostem a spolupráci s výrobci klimatizačních jednotek jsme připraveni vyhovět požadavku každého zákazníka bez ohledu na jeho velikost.

Od našeho vzniku v roce 1997 jsme realizovali více než 4000 zakázek pro firmy, instituce i domácnosti.

Jsme rádi, když Vám můžeme vyhovět.

Naší filozofií je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka s naším návrhem, cenou, rychlostí, montáží, servisem i s našimi pracovníky. Pro každého z našich klientů se snažíme vytvořit technicky kvalitní, funkčně propracované, uživatelsky přívětivé a ekonomicky úsporné řešení. Při realizaci zakázek proto využíváme především značkové hi-tech produkty předních světových výrobců YORK, TOSHIBA, SAMSUNG, FUJI, LG, AIRWELL, VORTICE, ACOND a SINCLAIR.

Svěřte se do péče profesionálů.

Společně s Vámi vybereme vhodné zařízení s odpovídajícím výkonem, cenou i designem a precizní montáží a pravidelným servisem prodloužíme jeho životnost. V případě nutnosti stavebních zásahů je provedeme co nejcitlivěji a samozřejmostí je pro nás i kompletní úklid po montáži.

Bezplatné poradenství.

Všem zájemcům z řad firemních zákazníků i domácností poskytujeme bezplatné poradenské služby a technický audit v oblasti klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Běžným standardem je i vytvoření nezávazné cenové nabídky pro každého zájemce i interiér zcela zdarma.

Doplňkové služby.

V rámci blokové výjimky provádíme i servis klimatizací v osobních i nákladních automobilech, stejně jako zemědělských a stavebních strojích. Jsme provozovateli e-shopu s ventilátory, klimatizacemi, tepelnými čerpadly, vzduchotechnickým zařízením, čističkami a odvlhčovači vzduchu.

Pravidelně jsme Asociací pro certifikaci hodnoceni značkou KVALITNÍ FIRMA.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo