VÝTAHY MORAVIA CZ, spol. s r.o. - Zdvihací zařízení Olomouc

Kompletní servis výtahů

Provádíme montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení. Realizací výtahu vás provedeme od návrhu řešení ve vašich prostorách až po dodávku a montáž. Samozřejmostí je odborný servis výtahů. Dále se zabýváme projektovou činností ve výstavbě a zámečnickými pracemi.

tel:
+420 777 722 673
fax:
+420 585 314 495
e-mail:
posta@vytahymoravia.cz
web:
www.vytahymoravia.cz
  • Sladkovského 659/40
  • Olomouc - Holice
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Dodáváme zdvihací zařízení a osobní výtahy

Máme bohaté zkušenosti a znalosti v oblasti výtahů. Naši zaměstnanci jsou odborně vyškoleni a provádějí tak kvalitní práci. Jsme schopni nabídnout návrh řešení, vypracování projektu zařízení a realizaci díla. Zajišťujeme také servis pro veškeré zdvihací zařízení, a to v pracovních dnech, ve dnech pracovního klidu i o svátcích.

Spolehlivý servis výtahů pro vaši bezpečnost

Obraťte se přímo na naše zkušené techniky pro provozní prohlídku výtahu i odbornou revizi či zkoušky. Provozujeme také non-stop havarijní službu v případě poruchy osobního výtahu s evakuací osob. Spolupracujeme s bytovými domy, výrobními podniky, nemocnicemi, kancelářskými a administrativními budovami a mnoho dalších. Naší základnou je středisko v Olomouci, ale disponujeme smluvními partnery pro okamžitý zásah po celé ČR.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo