K-TOP, s.r.o. - Vodoinstalace Třebíč

Vodoinstalatérství, topenářství, kanalizace

Provádíme montážní práce v oblasti vodoinstalace (i rekonstrukce koupelen), kanalizace, plynoinstalace, ústřední vytápění a solární kolektory. Současně nabízíme servis plynových spotřebičů. Realizace staveb - rekonstrukce i novostavby.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hrotovická 176
  • Třebíč
  • 674 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Profesionální vodoinstalace

Naše firma provádí profesionálně montážní práce. Zajistíme dodávku materiálů při rekonstrukcích i opravách. Realizujeme instalatérské práce v bytech a rodinných domech, výrobních a průmyslových objektech nebo jiných provozech.

Navrhneme optimální řešení pro váš topný systém a zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Zajistíme i projektovou dokumentaci. Všechny práce provádí zkušení a vyučení instalatéři s dlouholetou praxí. Neustále se vzděláváme a sledujeme nové postupy a technologie v oblasti vodoinstalací.

Provádíme také servis plynových spotřebičů do 50 kW na značky:Therm, Protherm, Dakon, Ariston, Karma, Quantum, Viessmann, Dražice, Mora, ACV. Provádíme také servis bezdotykové sanitární techniky od firmy Sanela.

Novinkou v našich službách jsou prohlídky kanálů, šachet a jiných dutých prostor. Elektronický kamerový systém je určen pro potrubí D 40-150 mm. Jsme schopni provádět i jádrové vrtání.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo