ALPINE Bau CZ, a.s. Pozemní a inženýrské stavby aaaa (Valašské Meziříčí)

Frima ALPINE Bau CZ, a.s. provádí dopravní, inženýrské a průmyslové stavby. Firma se specializuje na výstavbu nových a opravy starých silnic a dálnic, pokládku asfaltových povrchů. Pronajímáme stavební mechanizaci. Vlastníme 6 obaloven živičných směsí. Klasická stavební činnost je doplněna dalšími službami, které zvyšují kvalitu projektů a zaručují spolehlivou realizaci.
ALPINE Bau CZ započala svoji stavební činnost v České republice v roce 1992. Na základě dlouhodobých zkušeností, odborných znalostí a dovedností zaměstnanců, při možnosti použití špičkových strojů a technologií, je ALPINE CZ již více než 20 let zárukou vysoké kvality, spolehlivosti a postupů podle nejnovějších stavebních metod, při samozřejmé minimalizaci vlivu stavební činnosti na životní prostředí.
V současné době nabízí ALPINE výstavbu, rekonstrukce a opravy dopravních, inženýrských staveb, vodohospodářských a pozemních staveb – silnic, dálnic, železnic, mostů, podchodů, parkovišť, zpevněných ploch, cyklistických stezek, venkovních kanalizací, průmyslových, administrativních, obchodních, rekreačních, bytových a sportovních objektů, čerpacích stanic pohonných hmot, čističek odpadních vod, vodních toků, bioplynových stanic aj.
Zaměření na výrobu asfaltových směsí a pokládku asfaltových povrchů je pro ALPINE charakteristické.
Dlouhodobou orientací na dopravní, inženýrské a pozemní stavby patří ALPINE CZ k těm stavebním firmám v České republice, které mohou nabídnout investorům v uvedených oborech své zkušenosti a široké spektrum stavebních prací a doprovodných služeb. Cílem společnosti je rozšířit oblasti svého působení nejen na území České, ale i Slovenské republiky.

Je toto moje firma?
  • Jiráskova 613/13
  • Valašské Meziříčí
  • Zlínský kraj
  • 757 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Produkty: silniční stavby, mosty, stavební materiály, silnice, dálnice, zpevněné plochy, parkoviště, kanalizace, ekologické stavby, protihlukové bariéry, plynové elektrárny, Silniční stavby, asfaltové povrchy, cyklostezky

Služby: pronájem stavební mechanizace, poradenství, výstavba, rekonstrukce, opravy, ekologické inženýrství, prodej asfaltových směsí, Pozemní a inženýrské stavby

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo