Kamnářství Lžičařovi - Kachlové sporáky a kamna Študlov

Rodinné kamnářství s tradicí přes 70 let

Jsme rodinné kamnářství a tradici výroby kachlových kamen a sporáků neseme již přes 70 let. Máte-li slabost pro lidová topidla, jsme pro vás nejlepším společníkem při realizaci kachlových sporáků, kamen, pecí nebo krbů. Z pestré nabídky kachlů si můžete vybrat typ, který vám nejvíce padne do oka.

  • Študlov 88
  • 569 04 Študlov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

Kachlové sporáky a kamna do rodinného domu, chaty i chalupy

Asi jen málokdo nechtěl jako malé dítě vyzkoušet spaní na peci, když viděl pohádku o líném Honzovi. Přestože dětská bezstarostná léta máme za sebou, nemusíme se vzdávat svých snů. Naopak! Právě teď je možnost realizovat své sny a prostřednictvím našeho rodinného kamnářství si můžete splnit právě ten o spaní na peci nebo romanticky plápolajícím ohni v krbových kamnech.

Kromě romantické představy vám naše výrobky mohou přinést velkou úsporu energie pro vytápění místností, zbavíte se dřevního odpadu kolem své chalupy, ozdravíte prostředí místností přirozeným sálavým teplem a stylově doplníte bydlení dle vašich představ.

                     

                                       Kachlová kamna                  Kachle                     Kachlové sporáky

A proč si vybrat pro realizaci právě nás?

Naše výrobky se vyznačují ručním řemeslným zpracováním s dlouholetou rodinou tradicí. Používáme kvalitní materiály a kování s dlouho životností. Kamna zhotovíme podle vašeho přání, vašich vlastních představ a nákresů.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo