Kamnářství Lžičařovi - Kachlové sporáky a kamna Študlov

Rodinné kamnářství s tradicí přes 70 let

Jsme rodinné kamnářství a tradici výroby kachlových kamen a sporáků neseme již přes 70 let. Máte-li slabost pro lidová topidla, jsme pro vás nejlepším společníkem při realizaci kachlových sporáků, kamen, pecí nebo krbů. Z pestré nabídky kachlů si můžete vybrat typ, který vám nejvíce padne do oka.

  • Študlov 88
  • 569 04 Študlov
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
pavel.neumajer
16.7.2017
*
*
*
*
*

Máme doma kachle a jsou nádherné

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Kachlové sporáky a kamna do rodinného domu, chaty i chalupy

Asi jen málokdo nechtěl jako malé dítě vyzkoušet spaní na peci, když viděl pohádku o líném Honzovi. Přestože dětská bezstarostná léta máme za sebou, nemusíme se vzdávat svých snů. Naopak! Právě teď je možnost realizovat své sny a prostřednictvím našeho rodinného kamnářství si můžete splnit právě ten o spaní na peci nebo romanticky plápolajícím ohni v krbových kamnech.

Kromě romantické představy vám naše výrobky mohou přinést velkou úsporu energie pro vytápění místností, zbavíte se dřevního odpadu kolem své chalupy, ozdravíte prostředí místností přirozeným sálavým teplem a stylově doplníte bydlení dle vašich představ.

A proč si vybrat pro realizaci právě nás?

Naše výrobky se vyznačují ručním řemeslným zpracováním s dlouholetou rodinou tradicí. Používáme kvalitní materiály a kování s dlouho životností. Kamna zhotovíme podle vašeho přání, vašich vlastních představ a nákresů.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo