ELEKTRO - BLESK s.r.o. (Otovice)

Hledáte společnost, která by vám zajistila kompletní elektroinstalace? Kontaktujte nás.

Společnost se zabývá montážemi, údržbou a revizemi elektrických zařízení a hromosvodů a pracemi ve výškách za pomoci horolezecké techniky. Svoji činnost provozuje na celém území Karlovarského a Plzeňského kraje, ale i v části Ústeckého kraje a v Praze. Všechny uvedené činnosti realizují pracovníci firmy na zakázkách v obytných budovách, průmyslových provozovnách, objektech služeb a občanské vybavenosti. Firma má oprávnění realizovat veškeré práce v prostředí s nebezpečím výbuchu.

V oblasti hromosvodných zařízení a ochrany před přepětím firma provádí vedle všech druhů klasických hromosvodů i montáže aktivních bleskosvodů a instalace všech druhů přepěťových ochran. Firma zajišťuje provádění revizí el. zařízení a hromosvodů ve stávajících instalacích u všech druhů objektů včetně revizí ručního el. nářadí. Provádíme montáže komínových lávek a stavebně montážní práce ve výškách drobného rozsahu za pomoci horolezecké techniky a vysokozdvižné montážní plošiny.

Pracovníci firmy jsou připraveni realizovat i ty nejnáročnější zakázky při splnění nejvyšších kvalitativních požadavků našich odběratelů.

Je toto moje firma?
  • Hroznětínská 56/67
  • Otovice
  • Karlovarský kraj
  • 360 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost

Více informací

Služby: montáže, údržba, revize

Napište nám

Povinná pole

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo