Vinařství rodiny Veselých Vinopa Rakvice

Naše rodinné vinařství sídlí v tradiční vinařské obci Rakvice. Navštivte nás a ochutnejte víno z Rakvic. V naší nabídce naleznete Chardonnay, Muškát moravský, Ryzlink rýnský, Sauvignon, Veltlínské zelení, Zweigeltrebe i růžová vína.

  • Svislá 821
  • Rakvice
  • 691 03
  • mapa

Hodnocení

Více informací

VINOPA - víno Rakvice

Ochutnejte víno z Rakvic. Rakvice je vinařská obec s bohatou tradicí vinařství. Pro pěstování vín jsou zde ideální podmínky, teplé větry urychlují zrání hroznů a hlinitá půda skvěle živí tyto keře. Díky těmto podmínkám získáváme dobrou cukernatost  a aroma hroznů.

Rodinné vinařství a vinice

Rodina Veselých obhospodařuje 25ha vinic s různými odrůdami. Výroba vína je pro nás celoroční proces. Každý prvek tohoto procesu je významný a je potřeba věnovat mu dostatek času a pozornosti. Nebojíme se moderních technologií, které nám pomáhají pozvednout chuť vína na novou úroveň. Výsledek naší práce stojí za degustaci, tak se zastavte v naší provozovně nebo nás navštivte na některé z akcí, kterých se pravidelně a rádi účastníme.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo