ABEN & HANA penzion - ubytování Brno (Modřice)

Pohodlné ubytování v Modřicích u Brna

Nabízíme celoročně ubytování v 2 – 3 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, BTV a WiFi. Připravíme snídaně, v dosahu restaurace, bar, nákupní střediska OLYMPIA, AVION. Dopravní spojení MHD, vlak, D1, D2, letiště Brno. Pro obchodní cesty, návštěvy veletrhů (BVV), GRAND PRIX, turistické výlety.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • náměstí Svobody 79
  • Modřice
  • 664 42
  • Asi 150 m od radnice - směr OLYMPIA
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

UBYTOVÁNÍ BRNO

O  nás

Náš penzion je v provozu již od roku 1991 – část HANA (hlavní budova). V roce 2004 jsme přistavěli novou část ABEN (přístavba k hlavní budově v prostorách atria). Nabízíme ubytování při pracovních cestách, návštěvách brněnských veletrhů (BVV), nákupech v blízkých obchodních a zábavních střediscích OLYMPIA, AVION PARK a dalších. Můžete jej využít při turistických výletech a návštěvách historických památek a zajímavostí v naší blízkosti – brněnská přehrada, slavkovské bojiště s Mohylou míru, propast Macocha, zámek Lednice a jiné.

Není ani daleko k závodnímu okruhu GRAND PRIX (GP). Kolem penzionu vede linka MHD, která Vás dopraví k železničnímu nebo autobusovému nádraží v Brně. Železniční stanice je i v místě,  v dosahu jsou dálnice D1, D2, letiště Brno. Někteří hosté využívají i sportovní příležitosti dosažitelné v místě – tenis, bowling, cyklostezky a pod.

Snažíme se, aby naši hosté byli s pobytem u nás spokojeni, aby se jim u nás líbilo. Jsme proto rádi, že se k nám mnozí vracejí – jsou častými návštěvníky. Využijte služeb našeho penzionu, jsme přesvědčeni, že i Vy budete spokojeni.

Naše služby

Spokojenost a pohodlí našich hostů je pro nás nejdůležitější. Proto dbáme, aby pokoje byly pohodlně zařízené, všechny vnitřní prostory vkusně upravené, aby v letních měsících mohli posedět  v prostorách atria, aby bylo všude čisto. Ráno na přání připravíme vydatnou snídani, na oběd nebo večeři mohou zajít do blízké restaurace. K dispozici máme mapy města Brna a okolí. Rádi poradíme, kam na výlety.

Rezervace, ceník

Rezervaci můžete uskutečnit buď telefonicky, nebo e-mailem.  O rezervaci pokojů, zejména v době veletrhů, doporučujeme požádat v dostatečném předstihu. To neznamená, že byste se nemohli zastavit bez ohlášení, když zrovna potřebujete ubytování.

Ceník ubytování, další informace a fotografie najdete na našem webu – www.penzion-hana.cz, nebo www.penzion-hana.webnode.cz

V době Grad Prix mohou návštěvníci uschovat své motocykly v areálu penzionu.

Pokoje

Pro naše hosty máme připraveny dvou a třílůžkové pokoje s možností přistýlek. Ubytujeme i jednotlivé hosty. Po předchozí domluvě přijmeme i zvířecí mazlíčky. Pokoje jsou zařízeny pro pohodlné přenocování jedno i vícedenní. Přístup na internet je zabezpečen zdarma přes WiFi.

V části ABEN mají všechny pokoje svoje příslušenství.

V části HANA je třípokojový apartmán se společným příslušenstvím mimo pokoje.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo