S.V.I. Rubikon s.r.o. - Archivace, skartace a třídění dokumentů (Ostrov)

Archivace, skartace a třídění dokumentů. Pronájem nebytových prostor. Pořádání seminářů. Úklidové služby. Vedení účetnictví.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 353 616 109
fax:
+420 353 612 000
e-mail:
svirubikon@seznam.cz
web:
www.svirubikon.cz
  • Klínovecká 998
  • Ostrov
  • 363 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
4 hodnocení
Ohodnotit
ivan.dolecek
29.7.2014
*
*
*
*
*

Spolehliva a vstricna firma. Profesionalni jednani zamestnancu. Muzete se z duverou na tuto firmu obratit .Ivan. D

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Archivace dokumentů Školení a semináře Úklidové služby Prodej úklidových prostředků


Naše společnost jako jedna z prvních, zejména v Západočeském kraji, začala provádět na základě Živnostenského oprávnění činnost "Třídění a skladování písemností".

Od roku 2005 provádíme tuto činnost na základě vydané Koncesní listiny na "Vedení spisovny". K dnešnímu dni jsme převzali cca 600 firem, společností a podniků. Naše služby jsou určeny jednak pro správce konkursních podstat (SKP), insolvenční správce a likvidátory, jednak i pro činné firmy.

Protože naše společnost zajišťuje mimo jiné i odborné semináře pro insolvenční správce a to zejména ze Západočeského regionu (za účasti Krajského soudu Plzeň a Vrchního soudu Praha), znalost insolvenčního prostředí nás vede umět posoudit, vyhovět a hlavně v souladu s platnou legislativou zajistit písemnosti úpadce či firem v likvidaci. (Počínaje odvozem, vytříděním písemností, provedením potřebné skartace, předání archiválií do příslušného státního archivu a uložením písemností u kterých neprošla skartační lhůta do naší spisovny).

Vedle výše uvedeného zajišťujeme tyto služby i pro činné firmy, zejména provedení skartace a uložení písemností v naší spisovně do doby skartace včetně jejich vytěžování. Dle potřeby můžeme nabídnout zpracování skartačního rejstříku s ohledem na rezort a činnost firmy, zavedení spisové služby a dle potřeby metodickou pomoc. K zvládnutí objemu práce v této činnosti máme kvalifikovaný a odborný tým pracovníků.

Naše společnost provádí také úklidové práce.

Profesionální služby v oblasti úklidu firem i domácností poskytujeme už od roku 1993. Přidejte se i vy k našim spokojeným klientům, kteří oceňují zejména rychlost, spolehlivost a pečlivě odvedenou práci. Dobře víme, že požadavky a nároky na úklid má každý klient jiné, proto nabízíme individuální přístup a maximální flexibilitu. Samozřejmostí je pro nás používání moderní techniky a čistících a desinfekčních prostředků s prověřenou účinností.

Úklid objektů a nebytových prostor firem a státních institucí

Podle svých individuálních potřeb můžete vybírat z těchto možností:

• Pravidelný denní úklid, který může být doplněn dalšími pracemi v občasném termínu (např. mytí oken, praní záclon, čištění koberců a čalounění apod.). Součástí úklidových prací může být i průběžné doplňování toaletních a hygienických potřeb.

Jednorázové úklidové práce podle specifických přání klientů (včetně úklidu po stavebních pracích).

Mezi odběratele jak současné, tak minulé patří a patřily tyto firmy a instituce:

OSSZ Karlovy Vary, ČSSZ Praha, VZP Karlovy Vary, Léčebné Lázně Jáchymov a.s., Krajský úřad Karlovarského kraje, Česká pošta s.p., obvod Západní Čechy, ČSOB Ostrov, OÚ Karlovy Vary, Subtera Ostrov, České dráhy a.s. RMS Ústí nad Labem atd.

Naše společnost také pronajímá nebytové prostory:

v Ostrově určené k využití zejména jako kanceláře a sídlo firmy. V budově mimo jiné sídlí Finanční úřad, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká pojišťovna, Kooperativa atd. Dále nabízíme pronájem NP v Karlových Varech, kde jsou nebytové prostory určené k využití zejména jako obchody, kanceláře, provozovny a sklady.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo