SIGMA České Budějovice – Výroba zábradlí, komunální technika (Včelná)

Ocelové konstrukce

Mezi hlavní činnosti naší firmy patří výroba zábradlí a svařenců z oceli. Naše nabídka vyhoví jak firmám, tak rodinám žijícím v rodinných domech. Zábradlí a svařence dodáváme i do zahraničí. Další částí našeho sortimentu je komunální technika, kterou prodáváme a některé částí také vyrábíme.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 387 789 211
fax:
+420 387 789 222
e-mail:
info@sigma-cb.cz
web:
www.sigma-cb.cz
  • Nádražní 304
  • Včelná
  • 373 82
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Výroba zábradlí

Výroba zábradlí zahrnuje několik fází – od návrhu, na kterém se podílí obě strany, přes výrobu, následnou montáž až ke konečnému výsledku, který musí být perfektní, bezpečný – tzn. musí splňovat mnoho bezpečnostních prvků – a samozřejmě funkční, pohodlný a esteticky vhodný.

Naše firma vynaloží maximální úsilí, aby výsledek naší vzájemné spolupráce plně splnil Vaše očekávání.

Komunální technika

Dodáváme komunální zametací stroje s odsáváním pro nejrůznější nosná vozidla ve spolupráci s renomovanou rakouskou firmou TRILETY. Na výrobě komunální techniky se dokonce sami přímo podílíme.

Kromě této spolupráce jsme rovněž autorizovaným prodejcem vozidel MULTICAR a veškerých nástaveb a zařízení pro tato vozidla.

Dodáváme zametací stroje všech velikostí a výkonových parametrů, a to včetně kompletního příslušenství. Samozřejmostí je, že zajišťujeme kompletní servis včetně výjezdního, řešíme veškeré opravy a dodávky náhradních dílů.

Zakázková výroba

Naše firma také vyrábí na zakázku konstrukce z ocele a nerezové ocele, ocelové svařence, stavební ocelové konstrukce, nosníky, přístřešky, nádrže a kontejnery apod.

Napište nám

Povinná pole

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo