MUDR.SVATOPLUK SVOBODA - Plastická chirurgie Praha

Alfa centrum lékařské kosmetiky

Chcete si nechat zvětšit, zmenšit nebo modelovat poprsí? Navštivte naši plastickou chirurgii v Praze! Dále provádíme plastické úpravy genitálu, liposukce problémových partií, plastické úpravy břicha, lifting obličeje. Odborně s vámi zkonzultujeme vhodné řešení vašeho problému.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Václavské náměstí 788/30
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • vlevo vedle pasáže Alfa
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zvětšování prsů

Plastika (modelace) prsů

Plastika obličeje

Modelace genitálií

Plastika nosu

Plastika břicha


Estetická a plastická chirurgie

Mé jméno je MUDr. Svatopluk Svoboda, absolvoval jsem mnoho zahraničních stáží nejen v Evropě. Na pozvání Kalifornské university jsem byl na několikaměsíční stáži v USA, kde jsem navštívil řadu pracovišť v San Francisku, Los Angeles, San Diegu a New Yorku.

V současné době pracuji na klinice a lékařské fakultě. Provozuji soukromou praxi, která je zaměřená na kosmetické a estetické výkony.

Můžete mě navštívit v poradně plastické a estetické chirurgie, kterou najdete na Václavském náměstí č. 30 v Praze 1 – v Alfa centru lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (vlevo vedle pasáže Alfa).

Současně provozuji soukromé zdravotnické zařízení s názvem „1. kolínské sanatorium“. Jedná se o nestátní zdravotnické zařízení, kde je poskytovaná estetická a plastická chirurgie, gynekologie, ORL i jednodenní chirurgie. Dlouhá řada spokojených klientů dokazuje mimořádnou péči a preciznost, kterou věnuji každému operačnímu výkonu a každému pacientovi. Mezi mé klienty patří v posledních letech řada význačných osobností.


Certifikáty

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo