MUDR.SVATOPLUK SVOBODA - Plastická chirurgie Praha

Svěřte modelaci prsou a další zákroky do rukou odborníka

Ordinace plastické chirurgie MUDr Svatopluka Svobody nabízí celé spektrum zákroků plastické a estetické chirurgie, zejména modelace a zvětšování prsů, estetické úpravy zevního genitálu, plastiky očních víček, plastiky nosu, plastiky břicha, operace stárnoucího obličeje a celou řadu dalších výkonů.

  • Václavské náměstí 788/30
  • Praha 1 - Nové Město
  • 110 00
  • vlevo vedle pasáže Alfa
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Zvětšování prsů

Plastika (modelace) prsů

Plastika obličeje

Modelace genitálií

Plastika nosu

Plastika břicha


Estetická a plastická chirurgie

MUDr. Svatopluk Svoboda patří mezi nejuznávanější a nejzkušenější plastické chirurgy v České republice. Plastickou chirurgií se zabývá již 40 let.

Kromě své privátní praxe pracuje celou dobu na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde je od roku 1985 stále vedoucím jednotky intenzivní péče a současně je odborným asistentem 3. lékařské fakulty, kde se zabývá výukou studentů medicíny a dalším vzděláváním lékařů v oboru plastická chirurgie.

Služby plastické chirurgie včetně modelace prsou

MUDr Svatopluka Svobodu můžete navštívit v poradně plastické a estetické chirurgie, kterou najdete na Václavském náměstí č. 30 v Praze 1 – v Alfa centru lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (vlevo vedle pasáže U Stýblů).

V privátním sanatoriu - soukromém zdravotnickém zařízení s názvem „1. kolínské sanatorium“ - je poskytovaná lékařská péče v oborech: plastická a estetická chirurgie, gynekologie, ORL i jednodenní chirurgie.


Certifikáty

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo