Ludmila Nováková - Ekologické služby Hodonín

Ochrana životního prostředí

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Dále provádíme odborné poradenství. Zastoupíme vás na všech úrovních státní správy.

tel:
+420 518 346 346
fax:
+420 518 346 346
e-mail:
sluzeko@quick.cz
web:
www.ekosluzby.unas.cz
  • Měšťanská 3531/78
  • Hodonín
  • 695 01
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Komplexní služby v oblasti ekologie

Jsme nezávislá a expertní firma. Jsme schopni zastoupit vaši společnost při veškerých jednáních v rámci problematiky životního prostředí na všech úrovních státní správy. Můžeme vám nabídnout komplexní služby v oblasti ekologie, odborné poradenství a služby v oblasti ochrany životního prostředí. Máme odbornou způsobilost k nakládání s nebezpečnými chemickými látkami a směsmi klasifikovanými jako vysoce toxické a jsme oprávněnou osobou ze zákona o odpadech dle § 14 odst. 1 – souhlas ke sběru a výkupu odpadů.

Během dvacetileté praxe jsem získali zkušenosti u klientů z průmyslových oborů jako storjírenství, opravárenství, slévarenství, čerpací stanice a mnoho dalších. Jakož i ze zdravotnických zařízení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo