SPARKYS (Postřižín)

Dům hraček Sparkys - jedním klikem hračky pro holky a kluky

Sparkys nabízí hračky a dárky, které jsou na českém trhu ojedinělé a naleznete je výhradně v našich obchodech. V naší nabídce naleznete velké množství stavebnic LEGO, Barbie panenek, školní potřeby, společenské hry pro děti i dospělé, kreativní a výukové dětské hračky a mnoho dalšího.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Průmyslová 504
  • Postřižín
  • 250 70
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
2 hodnocení
Ohodnotit
Iva Kavanová
17.2.2014
*
*
*
*
*

Nevíte kam s dětmi? Zajděte sem. Spousta věcí až přechází zrak, možnost nákupů a odměn, slevy a akce. Sparkys nezklame :-)

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Historie

Firma Sparkys byla založena paní Katharine Butler a panem Sebastianem Pawlowskim v roce 1998 v České republice a od samého počátku se zabývá provozováním obchodů se sortimentem kvalitních hraček a dárků. V červenci téhož roku byl otevřen čtyřpatrový Dům hraček Sparkys v Havířské ulici v centru Prahy. Tento obchodní dům je do dnešního dne vlajkovou lodí firmy Sparkys.

Za posledních 15 let od otevření pražského Domu hraček Sparkys firma rozšířila své působení o dalších 23 obchodů po České republice - 19 z nich jsou obchody Sparkys Dárky, které se nacházejí ve velkých nákupních obchodních centrech po celé České republice a zaměřují se především na prodej dárků. Další dvoupatrový Dům hraček Sparkys v Masarykově ulici v Brně se dvěmi patry plnými hraček, velkou kosmickou raketou se skluzavkou protínající celý obchod a dalšími menšími atrakcemi byl otevřen na podzim roku 2004.

Nejnovější Dům hraček Sparkys byl otevřen na podzim roku 2007 a to v luxusním centru na Praze 1 v obchodním centru Palladium. Tento Dům hraček naleznete v –2. poschodí a užijete si v něm spoustu zábavy a nekonečného hraní.

Náš cíl

Naším hlavním cílem je velmi pečlivě připravovat sortiment hraček a dárků, aby vyhovoval hlavním kritériím Vás zákazníků. Vybíráme pro Vás výrobky velmi dobré kvality, které svým vzhledem, funkčností i materiálem odpovídají požadavkům Vašim a především Vašich dětí. Snažíme se nabízet hračky pro všechny věkové kategorie, protože věříme, že hrát si potřebuje jednou za čas úplně každý. Náš profesionálně školený personál Vám vždy s radostí pomůže a doporučí, co je pro vás nejvhodnější. Proto se nikdy nebojte zeptat či požádat o radu. Pamatujte, že jsme tu pro vás.

Několikrát za rok Vám nabízíme ten nejlepší výběr výrobků všeho druhu za výjimečně nízké ceny. Tyto hračky a dárky jsou prezentovány v našich sezónních katalozích, se kterými se můžete seznámit v elektronické podobě na našich stránkách či v tištěné podobě v kamenných prodejnách.

Během roku připravujeme také nejrůznější cenové akce vždy na určitý druh zboží tak, aby vše bylo dostupné všem.

Náš sortiment

ZOBRAZTE SI CELOU NAŠI NABÍDKU

Otevírací doba

  • Po 7:3016:00
  • Út 7:3016:00
  • St 7:3016:00
  • Čt 7:3016:00
  • 7:3016:00
  • Máme právě otevřeno

Produkty

zobrazit celou nabídku
Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo