AAC s.r.o. (Železný Brod)

Unikátní vinuté perle z Českého ráje

Firmu AAC s.r.o. jsme založily v roce 2002 a svou činnost zaměřily především na výrobu unikátních ručně vyráběných vinutých perlí , výrobu bižuterie a doplňků z vinutých perlí.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Jirchářská 50
  • Železný Brod
  • 468 22
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Sortiment naší výroby obsahuje tradiční vzory i zcela originální perle. Realizujeme i perle dle návrhů či požadavků zákazníka, nebo ve spolupráci s designery a módními návrháři. Unikátní perle firma vytvořila s módními návrháři - např. Helenou Fejkovou, ak.malířem Česlavem Jarošem, ak.malířkou Ninou Proovan Smetanovou. Pro letošní Mezinárodní trienále skla a bižuterie jsme nabídly naše perle Petře a Věře Mohylovým. Jejich osobitou tvorbu skleněného šperku může vidět na výstavě v Jablonci nad Nisou od 7/6 – 28/10 /2014 .

Sortiment v e-shopu je jen zlomkem naší produkce. Nejčastěji nás navštěvují obchodníci prodávající své vlastní náhrdelníky ve svých obchodech a galeriích, hledající nové originální perle. Oceňují, že u nás vždy najdou nové typy perlí, které si můžou nechat vyrobit i v dalších barevných či tvarových obměnách. Převážná část naši produkce jde na export.

Srdečně Vás zveme k návštěvě naší provozovny, kde si můžete vybrat z naší široké nabídky.

Přijdete-li k nám s tvůrčím duchem a vlastními představami, pomůžeme Vám vytvořit si vlastní originální módní doplněk.

Nabízíme i exkurze do výroby s možností vyrobit si vlastní vinutou perli.

Otevírací doba

  • Máme právě otevřeno

  • dle domluvy!

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo