Hotel Vista **** Brno (Brno - Medlánky)

Hotel Brno – Ubytování Brno – Firemní akce Brno

Hotel VISTA, otevřený v roce 2010 v Brně Medlánkách, nabízí ubytování v 55 apartmánech s nadstandardním vybavením a v 65 dvoulůžkových pokojích tříhvězdičkového standardu. Hotel Vista, včetně jeho restaurace, je nekuřácký.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Hudcova 72/42
  • Brno - Medlánky
  • 621 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

: 541 217 088: 541 217 088 Majitelem hotelu Vista je společnost IMOS facility, a.s.

Hotel nabízí moderní konferenční zázemí až pro 100 osob, které disponuje klimatizací a moderní AV technikou. Stejnou kapacitu má i parkoviště přímo u hotelu. Firmy mohou kapacitu hotelu Vista Brno využít pro firemní akce, kongresy, prezentace produktů, odborné semináře nebo firemní školení.

Hotelové restauraci nechybí tradiční speciality ani jídla moderní gastronomie. Na letní střešní terase s výhledem na Brno, můžete ochutnat nevšední pokrmy z brazilského grilu a osvěžující míchané drinky.

Díky výborné restauraci zadávají hosté stále častěji do svého vyhledávače na internetu výraz „Hotel Vista Brno menu“, což nás samozřejmě velmi těší a dovolujeme si Vás tedy pozvat na jeho ochutnávku.

Hotel Vista má také velmi dobrou polohu, protože se nachází 15 minut od centra tramvají bez přestupování a jen 5 minut autem od Brněnského výstaviště. Bez nadsázky lze říct, že hotel je blízko centra Brna.

Ať už hledáte ubytování v Brně, apartmán Brno nebo restaurace Brno, u nás, v hotelu Vista, jste na správné adrese.

Produkty

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo