Mgr. Marek Navrátilík – dřevěné kůly Hodonín

Největší zpracovatel akátového dřeva v ČR

Vyrábíme a prodáváme dřevěné kůly, tyče, palisády, plotovky a mulčovací kůru. Počátky naší firmy se začaly vytvářet již v roce 1999, kdy jsme začali nabízet služby v oblasti speciálně pěstebních prací. V současnosti jsme jedničkou na trhu ve zpracování akátového dřeva v ČR.

  • Syrovín 185
  • 696 84 Syrovín
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dřevěné kůly z akátu

Specializujeme se na výrobu dřevěných kůlů a zpracování akátového dřeva. 30–40 % dřeva pochází z vlastní produkce, u některých druhů dřevin jsme však nuceni dřevo nakupovat.

Rizikové kácení stromů i údržba zeleně

Kromě výroby kůlů, nákupu a prodeje dřeva nabízíme údržbu a správu zeleně, rizikové kácení stromů, výsadbu biokoridorů a následnou údržbu. Zajistíme také odstraňování náletových porostů včetně likvidace, pořez vašeho dřeva mobilní pásovou pilou přímo u vás, realizaci oplocení a sečení horských a těžce dostupných terénů a rudelérních porostů.

Akátové dřevo pro výrobu tvrdých briket

Jsme největší zpracovatel akátového dřeva v ČR a jelikož se snažíme tímto drahocenným materiálem neplýtvat, od října 2014 jsme spustili novou briketovací linku.

Fakt, že materiál, ze kterého jsou brikety vyráběny, si těžíme sami, nám umožňuje poskytnout 100% záruku jejich kvality.

Technologie výroby využívá vysokotlaké lisování bez použití přídavných pojiv, takže brikety jsou velmi šetrné k životnímu prostředí.

  • HOŘÍ DÉLE - pokud jste doposud byli zvyklí topit klasickými briketami, budete mile překvapeni, jak dlouho hoří ty naše
  • HŘEJÍ VÍCE - díky tomu, že brikety jsou vyrobeny pouze z tvrdého akátového dřeva, dosahují až o 50% vyšší výhřevnosti
  • JSOU EKOLOGICKÉ - při výrobě nejsou použita žádná umělá ani jiná pojiva, takže naše brikety jsou zcela ekologický výrobek

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo