Mgr. Marek Navrátilík – dřevěné kůly Hodonín

Největší zpracovatel akátového dřeva v ČR

Vyrábíme a prodáváme dřevěné kůly, tyče, palisády, plotovky a mulčovací kůru. Počátky naší firmy se začaly vytvářet již v roce 1999, kdy jsme začali nabízet služby v oblasti speciálně pěstebních prací. V současnosti jsme jedničkou na trhu ve zpracování akátového dřeva v ČR.

  • Syrovín 185
  • 696 84 Syrovín
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Dřevěné kůly z akátu

Specializujeme se na výrobu dřevěných kůlů a zpracování akátového dřeva. 30–40 % dřeva pochází z vlastní produkce, u některých druhů dřevin jsme však nuceni dřevo nakupovat.

Rizikové kácení stromů i údržba zeleně

Kromě výroby kůlů, nákupu a prodeje dřeva nabízíme údržbu a správu zeleně, rizikové kácení stromů, výsadbu biokoridorů a následnou údržbu. Zajistíme také odstraňování náletových porostů včetně likvidace, pořez vašeho dřeva mobilní pásovou pilou přímo u vás, realizaci oplocení a sečení horských a těžce dostupných terénů a rudelérních porostů.

Akátové dřevo pro výrobu tvrdých briket

Jsme největší zpracovatel akátového dřeva v ČR a jelikož se snažíme tímto drahocenným materiálem neplýtvat, od října 2014 jsme spustili novou briketovací linku.

Fakt, že materiál, ze kterého jsou brikety vyráběny, si těžíme sami, nám umožňuje poskytnout 100% záruku jejich kvality.

Technologie výroby využívá vysokotlaké lisování bez použití přídavných pojiv, takže brikety jsou velmi šetrné k životnímu prostředí.

  • HOŘÍ DÉLE - pokud jste doposud byli zvyklí topit klasickými briketami, budete mile překvapeni, jak dlouho hoří ty naše
  • HŘEJÍ VÍCE - díky tomu, že brikety jsou vyrobeny pouze z tvrdého akátového dřeva, dosahují až o 50% vyšší výhřevnosti
  • JSOU EKOLOGICKÉ - při výrobě nejsou použita žádná umělá ani jiná pojiva, takže naše brikety jsou zcela ekologický výrobek

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo