Dům oken a dveří (Olomouc - Nové Sady)

Okna a dveře Olomouc

Výroba, prodej a montáž plastových oken a dveří, žaluzií, sítí proti hmyzu, parapetů a rolet. Nabízíme také zapravení špalet, demontáž oken a odvoz starých oken. Prodáváme okna jednokřídlá, dvoukřídlá, trojkřídlá a atypická. Z dveří prodáváme vchodové a terasové.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
tel:
+420 777 784 307
fax:
+420 585 435 822
e-mail:
okplast@okplast.cz
web:
www.okplast.cz
  • Dolní novosadská 70/65
  • Olomouc - Nové Sady
  • 779 00
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Okna

Vyrábíme okna různých typů. V následujícím přehledu uvádíme základní typy oken. Samozřejmě rádi vyhovíme Vašemu přání, jelikož veškerá okna vyrábíme na zakázku, a snažíme se tedy splnit Vaše očekávání.

Jednokřídlá, dvoukřídlá, ale i trojkřídlá okna samozřejmě mohou být doplněna příčkami, dělícími lištami, či spodními a horními světlíky. Dělící příčka oken může být dokonce nestejná, proto prosím při objednávce vyberte správný typ okna či přiložte jednoduchý nákres.

V neposlední řadě nabízíme k oknům doplňky: sítě proti hmyzu, žaluzie, vnitřní a vnější parapety. Více informací o doplňcích získáte v našem katalogu výrobků..

Dveře

Vchodové dveře Olomouc

Vchodové dveře mají třícestný bezpečnostní zámek a jsou vyrobeny z širšího profilu. Proto jsou mohutnější a často je instalujeme do vchodových sestav. Klienti si mohou vybrat různé typy provedení, výplní, klik a doplňků. Podrobnější informace naleznete v tomto odkazu či v naší prodejně.

V následujícím přehledu uvádíme základní typy vchodových dveří. Samozřejmě rádi vyhovíme Vašemu přání, jelikož veškeré výrobky vyrábíme na zakázku a snažíme se tedy splnit Vaše přání a očekávání. Vnitřní členění dveří si můžete sami navrhnout nebo využít možnosti dveřních výplní. Katalog výplní či katalog nejčastěji vyráběných dveří naleznete u našich prodejců.

Dveře na terasu

Terasové dveře jsou narozdíl od vchodových dveří vyrobeny z užšího profilu a jsou určeny jako méně užívaný vchod - terasa, zahrada, dvůr. Ve srovnání s balkonovými dveřmi jsou uzamykatelné zvenku. Dá se říci, že terasové dveře jsou zjednodušenou variantou dveří vchodových a jejich typy se shodují.

Vnitřní členění dveří si můžete sami navrhnout nebo využít možnosti dveřních výplní. Katalog výplní či katalog nejčastěji vyráběných dveří naleznete u našich prodejců.

Nahlédněte na katalogy našich dodavatelů vnitřních výplní nebo prostudujte fotogalerii již realizovaných zakázek v katalogu Fotogalerie či na našich web stránkách.

Balkonové dveře Olomouc

Balkonové dveře jsou obdobou plastového okna. Mají stejné kování, a tím pádem nejsou uzamykatelné zvenku. Jsou vhodné pro vchod na zimní zahradu, terasu. Doporučujeme předem promyslet, zda nebudete v budoucnu potřebovat dveře zavírat zvenku. Pokud ne, jsou pro vás balkonové dveře tou správnou a nejlevnější variantou.

Balkonové dveře a jejich otvírání je možno kombinovat. Velice často bývají balkonové dveře v sestavách s okny. Proto bychom Vám doporučili, abyste se spojili s našim obchodním oddělením a o nejvýhodnějších a nejpraktičtějších variantách se poradili s našimi pracovníky.

Balkonové dveře, ale i okna mohou být doplněna příčkami, dělícími lištami, či spodními a horními světlíky. Dělící příčka oken může být dokonce nestejná, proto prosím při objednávce vyberte správný typ okna či přiložte jednoduchý nákres.

Reference

Stavební doplňkové služby

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo