RosenPharma a.s. - česká farmaceutická společnost

Návrat k přírodě a osvědčeným recepturám

Jsme ryze česká společnost a naším cílem je vývoj a výroba kvalitních léčivých produktů založených na přírodě a na osvědčených lékárenských recepturách. Důraz klademe na prevenci a léčbu civilizačních onemocnění. Naše přírodní kosmetika je v určitých ohledem unikátní a na trhu jedinečná.

  • Levá 489/11
  • Praha 4 - Podolí
  • 147 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Česká přírodní kosmetika - RosenPharma a.s.

Od roku 2003 vyrábíme potravinové doplňky, v roce 2007 jsme od Státního úřadu pro kontrolu léčiv získali  potvrzení správné výrobní praxe a certifikaci k výrobě léčiv. Tím jsme se stali farmaceutickou společností. Nyní budujeme silnou středoevropskou firmu s ambicí dále expandovat na světové trhy.

Naším cílem je vyvíjet a vyrábět léčivé produkty k prevenci a léčbě civilizačních onemocnění, maximálně založené na přírodní bázi.

Všechny naše produkty můžete koupit ve vybraných lékárnách, internetových lékárnách, nebo přímo v našem e-shopu na adrese www.rpshop.cz, kde můžete nakoupit přímo od výrobce za příznivé ceny.

Hlavní kategorie našich produktů

Kategorie dle indikací, zaměření a formy

Složení našich produktů, krémů a kosmetiky vychází z přírody a toho, co dává člověku nejlepšího. Nezříkáme se hlubokých znalostí předků ani osvědčených lékárenských receptur. Prvořadé je pro nás nabízet účinné produkty bez použití chemikálií a náhražek. Všechny používané suroviny nakupujeme v lékárenské kvalitě. Díky vlastní výrobě dokážeme pružně reagovat na poptávku trhu. Svým smluvním partnerům jsme schopni nabídnout široké portfolio produktů.

Produkty řady theBRAINER®

Koncentruje vaši pozornost, aktivuje váš výkon, dá vám sílu zvládat stresové situace a pomůže tlumit pocit hladu. TheBRAINER® je jediný zcela bezpečný, plně přírodní a naprosto legální doping pro váš aktivní život.

  • Pro fyzický a mentální výkon
  • Probudí, osvěží, zažene únavu

Úplnou novinkou je energetické nealko pivo theBrainer® Vejr

Více informací najdete na www.thebrainer.cz

Výběr z našich výrobků

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo