Step TRUTNOV a.s. - kotle na biomasu Trutnov

Kotle a kotelny na spalování biomasy

Jsme držitelem Zlaté ceny za průmyslové kotle na spalování celých balíků biomasy. Kromě kotlů na biomasu vyrábíme tlakové nádoby, výměníky nebo vzdušníky. Pořídit si můžete i naše ohříváky vody, akumulační nádrže, expanzní nádoby, zásobníky na zkapalněné plyny.

  • Horská 695
  • Trutnov - Horní Staré Město
  • 541 02
  • Na Horské ulici v Horním Starém Městě , V areálu Delta
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

O společnosti

Nosnou činností společnosti je výroba a dodávky průmyslových kotlů na biomasu, energetických investičních celků, zařízení pro energetiku, chemii, petrochemii, rafinerie a potravinářský průmysl.

Automatické kotle na biomasu

Jedná se o kotelny parní, horkovodní nebo teplovzdušné na spalování celých balíků sena, slámy, konopí, energetických rostlin, štěpky a dřevních odpadů s možností kombinace výroby tepla i elektrické energie.

Dále vyrábíme tlakové nádoby, akumulační nádrže, výměníky, vzdušníky, ohříváky, filtry, expanzní nádoby, zásobníky na zkapalněné plyny, odlučovače, sběrače, rozdělovače, duplikátory, aj. Dále projektujeme, vyrábíme a dodáváme na klíč kotelny a kotle na biomasu.

Stabilní tlakové nádoby

Tlakové nádoby stabilní vyrábíme pro všechny druhy pracovních médií a pro zákazníkem požadované tlaky a teploty. Podle požadavku vyrábíme i víceprostorové tlakové nádoby stabilní. V naší nabídce najdete akumulační nádoby, vzdušník ležatý, větrník ležatý, vzdušník stojatý, akumulační nádoby stojaté, větrník stojatý, expandér (uvolňovač) atd.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo