Step TRUTNOV a.s. - kotle na biomasu Trutnov

Kotle a kotelny na spalování biomasy

Jsme držitelem Zlaté ceny za průmyslové kotle na spalování celých balíků biomasy. Kromě kotlů na biomasu vyrábíme tlakové nádoby, výměníky nebo vzdušníky. Pořídit si můžete i naše ohříváky vody, akumulační nádrže, expanzní nádoby, zásobníky na zkapalněné plyny.

  • Horská 695
  • Trutnov - Horní Staré Město
  • 541 02
  • Na Horské ulici v Horním Starém Městě , V areálu Delta
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

O společnosti

Společnost Step TRUTNOV byla založena v roce 1990. Společnost má vlastní výrobní zázemí, administrativní i výrobní prostory. Nosnou činností společnosti je výroba a dodávky průmyslových kotlů na biomasu, energetických investičních celků, zařízení pro energetiku, chemii, petrochemii, rafinerie a potravinářský průmysl. Výrobky společnosti typové (katalogové) a atypické (podle požadavku zákazníka) nachází uplatnění v energetice, tepelné technice, bytové výstavbě a dalších odvětvích.

Automatické kotle na biomasu

Jedná se o kotelny parní, horkovodní nebo teplovzdušné na spalování celých balíků sena, slámy, konopí, energetických rostlin, štěpky a dřevních odpadů s možností kombinace výroby tepla i elektrické energie.

Dále vyrábíme tlakové nádoby, akumulační nádrže, výměníky, vzdušníky, ohříváky, filtry, expanzní nádoby, zásobníky na zkapalněné plyny, odlučovače, sběrače, rozdělovače, duplikátory, aj.

V naší společnosti Step TRUTNOV a.s. projektujeme, vyrábíme a dodáváme na klíč kotelny a kotle na biomasu dle specifických požadavků zákazníků.

Stabilní tlakové nádoby

Tlakové nádoby stabilní vyrábíme pro všechny druhy pracovních médií a pro zákazníkem požadované tlaky a teploty. Kromě typových výrobků uvedených v katalogu vyrábíme i atypické nádoby ve všech provedeních co do objemu, tlaku a teploty pracovní látky. Podle požadavku vyrábíme i víceprostorové tlakové nádoby stabilní. V naší nabídce najdete akumulační nádoby, vzdušník ležatý, větrník ležatý, vzdušník stojatý, akumulační nádoby stojaté, větrník stojatý, expandér (uvolňovač) atd.

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo