Profispolečnosti.cz s.r.o. (Praha 7 - Holešovice)

Založení a prodej obchodních společnostií

Poskytujeme profesionální služby v oblasti obchodních korporací - zakládání firem na klíč a prodej ready made společností, poskytování virtuálních sídel a virtuálních kanceláří, vedení účetnictví, zakládání offshore společností v daňových rájích.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
 • Dělnická 213/12
 • Praha 7 - Holešovice
 • 170 00
 • Rosmarin Business Center
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
1 hodnocení
Ohodnotit
Roman
7.4.2017
*
*
*
*
*

Velmi neprofesionální přístup. Musel jsem se doprošovat o schůzku, kde jsem chtěl pouze poradit. Na schůzku nakonec nedorazil pan dr. Mauer (se kterým byla schůzka sjednaná), ale j...
více ›

zobrazit všechna hodnocení

Více informací

Profispolečnosti.cz s.r.o. je přední poradenská společnost v oblasti poskytování kompletního poradenského servisu při zakládání obchodních společností (s.r.o. a a.s.), prodeji READY MADE společností (s.r.o. a a.s.) a přidružených služeb.

Založení nové obchodní společnosti a její zápis do obchodního rejstříku patří mezi hlavní úskalí, které čeká na budoucí podnikatele a provozovatele nové obchodní společnosti.

Nepřehlednost právního řádu, nedostupnost dostatku relevantních informací pro zakladatele spolu se složitostí podacího formuláře, nejasného vymezení příloh a nejednotnosti soudních rozhodnutí s sebou přináší značné riziko odmítnutí zápisu nové obchodní společnosti do obchodního rejstříku ze strany rejstříkového soudu a s tím spojené další nemalé časové i finanční náklady zakladatele.

S poradenským servisem profispolečnosti.cz se Vám toto stát nemůže!

Nejen že Vás uchráníme zmíněných rizik, ale především založíme obchodní společnost v nejkratším možném časovém termínu a za mimořádně příznivých cenových podmínek. Samozřejmostí při objednání založení firmy od nás je i individuální přístup k Vašim potřebám a požadavkům.

Založení společnosti s ručením omezením Vás vyjde pouze na cenu 15.900,- Kč a založení akciové společnosti na 54.900,- Kč.

V ceně je zahrnuto vše, tedy zejména obstarání všech potřebných dokumentů a podpisů, veškeré poplatky a kolky, vyřízení volné živnosti, garance zápisu Vaši firmy v obchodním rejstříku a registrace na finančním úřadě.

Další naší službou je prodej tzv. ready made společností.

Ready made společnost je již obchodním soudem registrovaná společnost, která je určena pouze k dalšímu prodeji novému podnikateli a nabízí tak zajímavou alternativu k založení společnosti vlastními silami.

Hlavním důvodem existence a vzniku tzv. ready made společností je zejména faktická potřeba začínajícího podnikatele odstartovat své podnikání rychle a také pod novou firmou.

Dále nabízíme poskytování virtuálních sídel a vedení účetnictví. Více informací naleznete na www.profispolecnosti.cz.


Otevírací doba

 • Po 9:0018:00
 • Út 9:0018:00
 • St 9:0018:00
 • Čt 9:0018:00
 • 9:0018:00
 • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo