VIKA Kameničná a.s. (Kameničná)

Podnikáme především v zemědělské prvovýrobě a v současnosti hospodaříme na 1 200 ha zemědělské půdy, z toho je 750 hektarů orné půdy a 450 hektarů trvalých travních porostů.

Rostlinná výroba je zaměřena především na zajištění krmivové základny. Dobré zkušenosti máme s pěstováním kukuřice na siláž a mokré zrno a s pěstováním hrachu na senáž. Pro chov skotu pěstujeme krmné obiloviny,které zpracováváme ve vlastní míchárně jadrných krmiv.

Z tržních plodin můžete u nás koupit jarní ječmen, tritikale, oves a konzumní brambory. Pro semenářské organizace množíme jetel luční, jetel nachový, svazenku, jílek mnohokvětý, kostřavu luční a oves.

V živočišné výrobě se společnost specializuje na chov dojnic 330 ks s uzavřeným obratem stáda. Chov krav českého strakatého plemene je zaměřen na kombinovanou produkci mléka a masa. Veškerou naši produkci mléka dodáváme do sýrárny Orrero a.s. Litovel, kde naše kvalitní mléko je velmi žádanou surovinou pro výrobu originálního parmazánového sýra Gran Moravia.

Společnost je hlavním dodavatelem objemných krmiv pro bioplynovou stanici společnosti Kavema s.r.o.

V rámci svých možností poskytujeme služby zemědělskou technikou při sklizni obilovin, dopravě, rozmetání hnoje, vyvážení digestátu a kejdy včetně aplikace kejdovačem.

Je toto moje firma?
  • Kameničná 100
  • Kameničná
  • 564 01
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.

Powered by

Všechny sekce
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo