Perfect Clinic - Klinika plastické a estetické chirurgie

Pokud je krása uměním, vy jste její inspirací

Tým renomovaných plastických chirurgů, v jehož čele stojí MUDr. Roman Kufa MUDr, Zdeněk Pros nabízí zvětšení prsou, modelace prsou, liposukce, operace horních a dolních víček, facelift, plastika uší, plastika nosu, operace břicha a další.

 • Kartouzská 3274/10
 • Praha 5 - Smíchov
 • 150 00
 • stanice metra Anděl trasy B, tramvajová zastávka U Anděla
 • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

Více informací

O Perfect Clinic

Klinika plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic získala své renomé díky pečlivě sestavenému týmu plastických chirurgů pod vedením Romana Kufy a Zdeňka Prose, jenž zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací a druhý, čistě ženský tým pod vedením MUDr. Věry Terzijské se specializuje na miniinvazivní zákroky estetické dermatologie.

Dnes disponuje třemi klinikami v Praze, Brně a Liberci. Erudovaní lékaři zde provádí kompletní škálu estetických plastických operací, včetně operací prsou, nosu, očních víček, liftingových technik omlazení obličeje, liposukčních technik k modelaci těla a operací břicha. Sekce esteticko – dermatologická se specializuje na ambulantní, miniinvazivní omlazující zákroky, jako jsou aplikace botolutoxinu, injekční výplně v podobě tekutého liftingu nebo rejuvenační techniky a niťový lifting.  V nabídce zastoupena i cévní chirurgie, mamologie a moderní trend naplňuje i spolupráce s čelistním a ORL specialistou.

Perfect Clinic - klinika plastické chirurgie Praha

Architektonicky propracovaná klinika Perfect Clinic se rozkládá ve třech patrech, kdy přízemí je vstupní branou kliniky s recepcí a třemi plně vybavenými ambulancemi sloužícími konzultacím s plastickými chirurgy, druhé patro patří estetické dermatologii a je koncipováno pro provádění ambulantních zákroků, třetí pak disponuje ordinacemi, dvěma operačními sály a lůžkovou designovou částí. S ohledem na maximální bezpečnost je lůžková část vybavena pokoji s monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře, což nebývá v soukromém sektoru plastické chirurgie běžné. Perfect Clinic zaměstnává také vlastní tým anesteziologů.

Perfect Clinic - kliniky plastické chirurgie Brno a Liberec

Kliniky plastické chirurgie jsou vybaveny moderním zákrokovým sálem s technologiemi pro výkon ambulantních operací, konzultační ordinací a v Brně i designovou relaxační místností a zahradním atriem. Tým plastických chirurgů pod vedením MUDr. Romana Kufy a Zdeňka Prose zde konzultuje a provádí ambulantní zákroky nevyžadující hospitalizaci.

Více na:

Otevírací doba

 • Po 7:0019:00
 • Út 7:0019:00
 • St 7:0019:00
 • Čt 7:0019:00
 • 7:0019:00
 • Máme právě otevřeno

Lékaři

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Zavřít

Přihlášení

nebo
zapomenuté heslo